Sorum var K─▒zlar ­čą║­čą║

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet taraf─▒ndan olu┼čturulan K─▒zlar ­čą║­čą║ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,321 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 71 yorum ve 12 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ K─▒zlar ­čą║­čą║
Konbuyu ba┼člatan Demetdemet
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Beyza­ččîŞ

Mariya­čî╝

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 ┼×ubat 2021
K─▒zlar o─člumu hastaneye Yat─▒rd─▒lar yeni do─čan o─člumu ├žok kilo verdi diye bakcaklar neyi varm─▒┼č ├žocuk doktoru hastaneye g├Ânderdi bizi birazdan kan felan al├žaklar bir kac g├╝n hastanede kalicaz ­čą║
├çok ge├žmi┼č olsun can─▒m ­čĄ▓ neden ki , ben yeni g├Ârd├╝m postu can─▒m , k─▒yamam ben ona ya ├žok ├žok ge├žmi┼č olsun ­čĄ▓­čĺŁ

Demetdemet

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 A─čustos 2022
├çok ge├žmi┼č olsun can─▒m ­čĄ▓ neden ki , ben yeni g├Ârd├╝m postu can─▒m , k─▒yamam ben ona ya ├žok ├žok ge├žmi┼č olsun ­čĄ▓­čĺŁ
├çok kilo verdi diye can─▒m bide sar─▒l─▒─č─▒na baks─▒nlar diye doktorumuz hastaneye gonderdi bizi ama ┼č├╝k├╝r iyiz bug├╝n taburcu olucaz doktoru bekliom

Mariya­čî╝

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 ┼×ubat 2021
├çok kilo verdi diye can─▒m bide sar─▒l─▒─č─▒na baks─▒nlar diye doktorumuz hastaneye gonderdi bizi ama ┼č├╝k├╝r iyiz bug├╝n taburcu olucaz doktoru bekliom
Anldim can─▒m , ├žok ge├žmi┼č olsun ­čĄ▓ in┼čallah daha iyi olursunuz ­čĄ▓­čĺŁ

Patimat

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 May─▒s 2022
K─▒zlar o─člumu hastaneye Yat─▒rd─▒lar yeni do─čan o─člumu ├žok kilo verdi diye bakcaklar neyi varm─▒┼č ├žocuk doktoru hastaneye g├Ânderdi bizi birazdan kan felan al├žaklar bir kac g├╝n hastanede kalicaz ­čą║
Canim bebegin nasil ┼čuan napiyorsunuz neden kilo vermi┼č?

Demetdemet

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 A─čustos 2022
Canim bebegin nasil ┼čuan napiyorsunuz neden kilo vermi┼č?
Anne. S├╝t├╝m. Az gelmi┼č ┼čimdi. Mama takviyesine ba┼člad─▒k hem Anne s├╝t├╝ hem. Mama al─▒yor do─čunca b├╝t├╝n ├žocuklar kilo verir benimki ├žok vermi┼č ama

Patimat

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 May─▒s 2022

Beyza­ččîŞ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 Kas─▒m 2022
├çok ge├žmi┼č olsun can─▒m Yeni Do─čanlar bir s├╝re kilo kaybediyo ┼či┼čleri falan iniyor benim k─▒z─▒m 2600 do─ču 1800 e d├╝┼čt├╝ in┼čallah k─▒sa zamanda sa─čl─▒─č─▒na kavu┼čur

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar