Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 287 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kizlar
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar dunden beri burun tikanikligi yasiyorum. Bide gogus uclarim cokk ağriyorr. Içinden birsey geliyor bu gun nts yapdilar orda biraz sanci gösterdi
Göğüs ucunu sıkma canım bebeğe yaralı olan süt var şuan sıvı gelmesi çok normal endişe etme.

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dunden beri burun tikanikligi yasiyorum. Bide gogus uclarim cokk ağriyorr. Içinden birsey geliyor bu gun nts yapdilar orda biraz sanci gösterdi
Canım onu sağmaya çalışma o sıvı bebeğinin ilk emeceği sıvı ve sarılık olmaktanda bebeğini korur şimdiden krem sür meme ucuna emzirince çok çatlamasın veya zeytinyağı sür

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Canım onu sağmaya çalışma o sıvı bebeğinin ilk emeceği sıvı ve sarılık olmaktanda bebeğini korur şimdiden krem sür meme ucuna emzirince çok çatlamasın veya zeytinyağı sür
Aa bilmiyordum canimm saol bilgilendirdiyin icin 💋
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Göğüs ucunu sıkma canım bebeğe yaralı olan süt var şuan sıvı gelmesi çok normal endişe etme.
Tammam kuzum teşekürlerrr😍burda ne kadar bilmediyim şeyi oyrendim sayenizdee annişlerim benimm😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Tammam kuzum teşekürlerrr😍burda ne kadar bilmediyim şeyi oyrendim sayenizdee annişlerim benimm😍
Rica ederim kuzum bneim zamanında bizde çok şey öğrendik hala da öğrenmeye devam ediyoruz 😍😍

Rica ederim kuzum bneim zamanında bizde çok şey öğrendik hala da öğrenmeye devam ediyoruz 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar