Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 505 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kizlar
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Patimat

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 4 gun once dogumm yaptim sütün gelmiyor. Sikdigim zaman azzz cok az sey geliyor. Amma bebegim emiyorr. Doymuyor diye korkuyorum ne yapmam lazim. Sutumun gelmesi icin😢😢
Öncelikle cabım stres yapma senin göğüs ucunu sıkman ile bebeğin çekmedi yani emmesi bir olmax. Kaka sayısı 5 i geçiyor ise günlük karnı mis gibi doyuylrdur endişe etme.ha gögüslerine sıcak su ile masaj yapabilirsin. Bebeğini sıkca emxir ne kadar çok emzirir isen sütün o kadar hızlı çoğalır

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle cabım stres yapma senin göğüs ucunu sıkman ile bebeğin çekmedi yani emmesi bir olmax. Kaka sayısı 5 i geçiyor ise günlük karnı mis gibi doyuylrdur endişe etme.ha gögüslerine sıcak su ile masaj yapabilirsin. Bebeğini sıkca emxir ne kadar çok emzirir isen sütün o kadar hızlı çoğalır
Kaka yapiyor amma gunde 3 kere. Az az.

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Ağlıyor mu peki emerken vs
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çşini ne kadar yapıyor mesela günlük kaç bezi çiş yüzünden değiştiriyorsun
Ağlıyor mu peki emerken vs
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çşini ne kadar yapıyor mesela günlük kaç bezi çiş yüzünden değiştiriyorsun
Aglamiyor. Emiyor sonra uykuya daliyor. Tişini yapmiyorki sadece kaka.

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 4 gun once dogumm yaptim sütün gelmiyor. Sikdigim zaman azzz cok az sey geliyor. Amma bebegim emiyorr. Doymuyor diye korkuyorum ne yapmam lazim. Sutumun gelmesi icin😢😢
Canım bol sıvı tüket, sık sık emzir, her emzirmeden sonra muhakkak bir bardak su veya taze meyve suyu iç, göğüslerini ılık suyla yika faydası olacaktır inşallah 🙏

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ilık duş al mevsim meyvelerinden komposto yap hergün bir bardak iç birde pişmiş soğan sütünü getirir canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
ne guzel anlatiyorsunya patimat benim yakin arkasim eyni sehirde yasyoruz ona anlatiginu bana anlatmis gibi his ediyorum❤️🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar