♥️Kızlar❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan ♥️Kızlar❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 866 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı ♥️Kızlar❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba Canım Arkadaşlarım Nasılsınız İyimisiniz Bebekleriniz Nasıllar😊 Napiyorsunuz Benim Sizlere Sorularım Olacak Sizi Rahatsız Ediyorum Ama Tecrübesizim Bilmiyorum Sizler Sayesinde Çok Şeyler Öğreniyorum ♥️ Allah Razı Olsun 🤲🏻😘 Bebeklerime Neler Almalıyım Mesala Ana Kucağı Puset Hangileri Tercih Ediliyor ? beşik Olarak Ne Alabilirim Neleri Almam Lazım? Bana Söylermisiniz Almam Gereken Herşeyi Söylerseniz Daha İyi Olur Canlarım

Şimdiden Çok Teşekkür Ederim ♥️ İyi Ki Varsınız 🫶🫶🫶❤️💕

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Canım Arkadaşlarım Nasılsınız İyimisiniz Bebekleriniz Nasıllar😊 Napiyorsunuz Benim Sizlere Sorularım Olacak Sizi Rahatsız Ediyorum Ama Tecrübesizim Bilmiyorum Sizler Sayesinde Çok Şeyler Öğreniyorum ♥️ Allah Razı Olsun 🤲🏻😘 Bebeklerime Neler Almalıyım Mesala Ana Kucağı Puset Hangileri Tercih Ediliyor ? beşik Olarak Ne Alabilirim Neleri Almam Lazım? Bana Söylermisiniz Almam Gereken Herşeyi Söylerseniz Daha İyi Olur Canlarım

Yazacamda bir dakka

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
İki beşik ikiz çocuk arabası iki puset ben evde sallanan küçük bessik tipi bişey aldım onu çok seviyor kanguru aldım bessik olarak ahşap birde sepet beşik aldım bebek telsizi alabilirsin kamera sistemli olanında var baskaaa düşüneyim yazarim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İki beşik ikiz çocuk arabası iki puset ben evde sallanan küçük bessik tipi bişey aldım onu çok seviyor kanguru aldım bessik olarak ahşap birde sepet beşik aldım bebek telsizi alabilirsin kamera sistemli olanında var baskaaa düşüneyim yazarim
1_org_zoom.jpg

1_org_zoom.jpg
Benim kız oturma odasında bunun içinde uyumayı seviyor hulyacim

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Ay kuzum ne rahatsızlığı yaa. Valla benim tecrübelerime göre puset dışarda arabada daha kullanışlı ana kucağı da evde ama pusette evde iş görür. İkisini alma gereksiz masraf valla. Beşik olarak park beşik görüntü olsun diye ahşap beşik aldım Zeyno büyüdü zor kullaniyorum şimdi. Bebek arabası olarak ta puset geçmeli alma normal düz 2-3 yaşına kullanabileceği birşey al ve tekerleri büyük olsun hem bebişlerin güvenliği hemde senin kullanımın açısından daha iyi.

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Ay kuzum ne rahatsızlığı yaa. Valla benim tecrübelerime göre puset dışarda arabada daha kullanışlı ana kucağı da evde ama pusette evde iş görür. İkisini alma gereksiz masraf valla. Beşik olarak park beşik görüntü olsun diye ahşap beşik aldım Zeyno büyüdü zor kullaniyorum şimdi. Bebek arabası olarak ta puset geçmeli alma normal düz 2-3 yaşına kullanabileceği birşey al ve tekerleri büyük olsun hem bebişlerin güvenliği hemde senin kullanımın açısından daha iyi.
Çok teşekkür ederim Eminem❤️❤️😘😘

Ekli dosyayı görüntüle 3518

Benim kız oturma odasında bunun içinde uyumayı seviyor hulyacim
Elifim teşekkür ederim❤️❤️❤️

Beşik olarak mobilya beşik düşünürsen eğer ilerleyen zamanda çok yer kaplıyor park beşik mantıklı olan katlar bir yere kaldırırsın çünkü ikizler bir oda yaparsın ileride bebek arabası ikiz için çift yönlü olanlarından iyi olur kullanım ve bebekleri görme açısından pusetler 6. Aydan sonra kullanılmıyor evden çok çıkmayacaksan gereksiz hatta çünkü doktor uzun süre bebeklerin içinde kalmasını doğru bulmuyor kıyafetler ise çıtçıtlı olarak 10 tane yeter çünkü sürekli değişiyorsun ve yıkanıyor zaten çabuk küçülüyorlar fazla alma en kullanışlı olanlar ise tulum ayaksız olanlardan biraz daha rahat ve uzun kullanabilirsin alt üst olan patikli takımlar çok çabuk küçülüyor fazla alma genellikle ayaksız olanlardan tehrcih et zaten içine patikli içlik giydiriyorsun şapka vs.eldiven çok gerekli değil şapka bir kaç tane oldumu yetiyor eldiven biz hiç kullanmadık ☺️ çorap ve patikli alt çıtçıtlı badi en lazım olanlar 🥰 dahası varda yazamadım 😂
Allah razı olsun kuzum❤️😘

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank

Bende seni merak ediyordum ki baktım post acmsiisn nasılsin hülya cim nasıl gidiyor ne kadarlık oldunuz.ben düşüncelerimi daha önce paylaşmıştım😊😊ben pek girimeyorum uygulamaya malum ikizler butun vaktini aliyoar

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Bende seni merak ediyordum ki baktım post acmsiisn nasılsin hülya cim nasıl gidiyor ne kadarlık oldunuz.ben düşüncelerimi daha önce paylaşmıştım😊😊ben pek girimeyorum uygulamaya malum ikizler butun vaktini aliyoar
Merhaba birtanem iyiyim çok şükür sen nasılsın canım benim bulantı halen devam 17+5 oldum çok Şükür Cinsiyetleri erkek değişmezse egerki sırtım bel ağrım çok geceleri Yatamiyorum ağrıdan sağa sol yapıyorum sen nasılsın ikizler naisllar nasıl gidiyor ❤️❤️❤️😘😘🤩

Rica ederim kuzum 😍💙💙
🫶😘

missmadame

Kayıtlı Üye
rank

Benimde ikinci hamileliğim olarak özellikle kanguru yerine kesinlikle sling i tavsiye ediyorum. İlk cocupumda muhteşemdi her şeyi rahatlıkla yapabiliyordum. Oğlumda ana kucağı almamıştım pusetle idare etmiştim bu kez kızıma anakucağı da aldım. Beşik için de küçük port bebe beşiklerinden aldım şimdilik hem anne yanı hem salonda mutfakta gezdirebileceğim bişey istedim. Ayrıca hemen chiocco nun dönencesini aldım. İlki hediye idi şimdi fiyatlar uçmuş dolaptan tertemiz buldum aldım o çok işe yarıyor bebek ağlayınca otomatik başlaması çok iyi. Benimde bi bebek arabam kaldı konu açtım. Hafif ve kolay kapanan arabalar için annelerin tecrübelerini bende bekliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar