Kızlar

• Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
  • Toplam 94 yorum
  • Başlangıç tarihi
  • Anket Forumudur

Bu alan Sadece anket oluşturmak için kullanınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anket Bölümü kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,494 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anket Bölümü
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kızınızı eşiniz gibi bir adama verirmiydiniz

• Kullanılan toplam oy
    19

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı geceler canlarım ne yapıyorsunuz nasılsınız bugün Instagram da çok güzel bir ankete rastladım diyor ki kızınızi eşiniz gibi bir adama verirmiydiniz diye ve ne yazık ki yüzde 80 hayır demişti çok içime dokundu düşünsenize bir ömür geçirdigin sözde hayat arkadaşım eşim dediğin insan ama ben kızımı eşim gibi bir adama vermem diyor
Rabbim hepimizin karşısına kıymet bilen sevgi saygı merhamet barındıran insanlar çıkarsın inşallah
Şimdi aynı soruyu ben size soruyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı geceler canlarım ne yapıyorsunuz nasılsınız bugün Instagram da çok güzel bir ankete rastladım diyor ki kızınızi eşiniz gibi bir adama verirmiydiniz diye ve ne yazık ki yüzde 80 hayır demişti çok içime dokundu düşünsenize bir ömür geçirdigin sözde hayat arkadaşım eşim dediğin insan ama ben kızımı eşim gibi bir adama vermem diyor
Rabbim hepimizin karşısına kıymet bilen sevgi saygı merhamet barındıran insanlar çıkarsın inşallah
Ben verirdim bu dünya ya tekrar gelebilsem tekrar eşimi seçerdim. Net söylüyorum. Şükrediyorum bunu söyleyebildiğim için.🤲🤲

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Üzüldüm gerçekten çok gamzem 🥺 kızım olursa eşim gibi bir insana verirdim cünkü(merhametlı dürüst vicdanlı şefkatli sevecen sadık imanli çok şeyler yazardım daha uzatmak istemedim inşallah bir kızım olursa ileride meslek sahibi olduğunda inşallah eşim gibi biriyle evlenmesini isterim ❤️🤲🤲🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben verirdim bu dünya ya tekrar gelebilsem tekrar eşimi seçerdim. Net söylüyorum. Şükrediyorum bunu söyleyebildiğim için.🤲🤲
Maşallah Eminem ne mutlu sana
Rabbim daim etsin inşallah 🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üzüldüm gerçekten çok gamzem 🥺 kızım olursa eşim gibi bir insana verirdim cünkü(merhametlı dürüst vicdanlı şefkatli sevecen sadık imanli çok şeyler yazardım daha uzatmak istemedim inşallah bir kızım olursa ileride meslek sahibi olduğunda inşallah eşim gibi biriyle evlenmesini isterim ❤️🤲🤲🤲
Kız çocukları çok günah kuzum daha şimdiden eşim kimseye vermem diyor ona bakınca gözleri doluyor resmen rabbim sana da nasip etsin inşallah
Eşinle de bir ömür hep mutlu ol inşallah

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Kız çocukları çok günah kuzum daha şimdiden eşim kimseye vermem diyor ona bakınca gözleri doluyor resmen rabbim sana da nasip etsin inşallah
Allah'ım razı olsun gamzem inşallah sende hepimizde çok mutlu oluruz huzur yuvalarimizdan eksik olmasın🤲❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım razı olsun gamzem inşallah sende hepimizde çok mutlu oluruz huzur yuvalarimizdan eksik olmasın🤲❤️
Amin amin inşallah Hülyam

Ben de kesinlikle verirdim Rabbime her zaman şükür ediyorum onu benim karşıma çıkartmış diye . Aynı zeynep33 gibi bende her zaman söylüyorum dünyaya tekrar gelsem yine de eşimi bulurdum çok şükür rabbime
Maşallah canım rabbim daim etsin inşallah 🤲❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Amin kuzum aminn🤲 sağol ❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.