Sorum var Kızlar🌹 👑

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar🌹 👑 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 754 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar🌹 👑
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba Herkeze Kızlar Sizlere Sizlere 2 Sorum Olacak?

1. Sorum: Hastane Çantamı Ne Zaman Hazırlamalıyım?İçine Neler Koymam Gerekiyor Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim ❤️

2. Sorum: Lohusa Tacı Ve Terliği Nerden Aldınız Güvenilir Olarak Trentyoldan Bakıyorum Önereceğiniz Var Mı?

Şimdi'Den Hepinize Çok Teşekkür Ederim🌹❤️😍

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canm 7 aydan sonra hazırla bende 37 38 de hazırlamıştım evet Trendyol ya var çok güzeller güvenlide ❤️ sen çantanı 6 7 aylıkken hazırla yavaş yavaş unuttuklarını eklersin daha iyi olur cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba Herkeze Kızlar Sizlere Sizlere 2 Sorum Olacak?

1. Sorum: Hastane Çantamı Ne Zaman Hazırlamalıyım?İçine Neler Koymam Gerekiyor Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim ❤️

2. Sorum: Lohusa Tacı Ve Terliği Nerden Aldınız Güvenilir Olarak Trentyoldan Bakıyorum Önereceğiniz Var Mı?

Şimdi'Den Hepinize Çok Teşekkür Ederim🌹❤️😍
Öncekikle çantanı 25 ile 30 arası hazırla birde sen sezaryan olacağın için çantana her şeyi fazla fazla koy hastanede ne kadar kalacağın belli olmaz miniklere doğum sonrası hemen giymeleri için 2 hastane çıkışı al kalacağınız gün içinde her biri için 7 altlı üstlü takım alsan yeterli bez olarak ben kayrada nerdeys 2 günde 20 bez kullandım 😂😂sen bunu hesap ederek bşraz daha fazla al derim kendin için de kanmaa olacağı için 3 4 tane iç çamaşırı ve sütyen al pijama takımını dq. 2 yada 3 tane alsan yeter.yazın doğum olacak nerdeyse ama sen yinede aya göre kalın vir hırka vs al doğumdan sonra üşümen çok olası.

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Öncekikle çantanı 25 ile 30 arası hazırla birde sen sezaryan olacağın için çantana her şeyi fazla fazla koy hastanede ne kadar kalacağın belli olmaz miniklere doğum sonrası hemen giymeleri için 2 hastane çıkışı al kalacağınız gün içinde her biri için 7 altlı üstlü takım alsan yeterli bez olarak ben kayrada nerdeys 2 günde 20 bez kullandım 😂😂sen bunu hesap ederek bşraz daha fazla al derim kendin için de kanmaa olacağı için 3 4 tane iç çamaşırı ve sütyen al pijama takımını dq. 2 yada 3 tane alsan yeter.yazın doğum olacak nerdeyse ama sen yinede aya göre kalın vir hırka vs al doğumdan sonra üşümen çok olası.
Tesekkür ederim canım benim çok sağol bayramdan sonra hazırlamaya başlayim artık😘😘😘😍☺️☺️☺️🤗🤭 aysem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canm 7 aydan sonra hazırla bende 37 38 de hazırlamıştım evet Trendyol ya var çok güzeller güvenlide ❤️ sen çantanı 6 7 aylıkken hazırla yavaş yavaş unuttuklarını eklersin daha iyi olur cnm
Teşekkür ederim kuzum benim ☺️☺️😘😍

Hülya12

Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tesekkür ederim canım benim çok sağol bayramdan sonra hazırlamaya başlayim artık😘😘😘😍☺️☺️☺️🤗🤭 aysem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim kuzum benim ☺️☺️😘😍
Hazırla kuzum hazırla 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar