Kızlar.....

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hira'mm tarafından oluşturulan Kızlar..... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 921 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar.....
Konbuyu başlatan Hira'mm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi sorum var ama burayla alakalı deil özür dileyerek soruyorum pazar günleri telefoncular açık mı kapalı mı bienler cevap yazabirmi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi sorum var ama burayla alakalı deil özür dileyerek soruyorum pazar günleri telefoncular açık mı kapalı mı bienler cevap yazabirmi
Ankarada kapalı oluyor nerede olduğuna bağlı birazda yani birazda adamın keyfine kalmış bişey isterse açan olur illaki dükkanını

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Çoğu açıktır canım
Sağol canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ankarada kapalı oluyor nerede olduğuna bağlı birazda yani birazda adamın keyfine kalmış bişey isterse açan olur illaki dükkanını
Ben İstanbul'da oturuyorum ve burda telfonlar acıkmı kapalımı die hic bi fikrim yok size sorim dedim cevap verdiğin teşekür ederim

Telefoncu dediğiniz tamirci ise açık olabilir ama normal hat operatörleri Vodafone Türkcell Telekom bayileri hizmet vermiyo
Tamirci olanı kasdetmiştim canm teşekür ederim

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canm

Ben İstanbul'da oturuyorum ve burda telfonlar acıkmı kapalımı die hic bi fikrim yok size sorim dedim cevap verdiğin teşekür ederim

Tamirci olanı kasdetmiştim canm teşekür ederim
Birşey değil canım. Bulabildin mi?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar