Sorum var Kızlara bende enfeksiyon cıkti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Kızlara bende enfeksiyon cıkti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 788 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlara bende enfeksiyon cıkti
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Carşaba gunu gitimde idrarimda enfeksiyon cıkti ilac verdi pek işey yaramadı sürekli kasık ağrım oluyor ne yapabilirim akilin verin
Canım benimde sancım çoktu şimdi tim şükür bu ve farklı sebeplerden hastanede yatışım verilmişti orada antibiyotik filan kullandım şırıngayla ilaç filan verdiler Monorül diyede şase yazmışlardı. Bol bol sıvı tüketimi yapışmalıymış ve idrar hiç tutulmamalıymış. Kuru dut hoşavıda kullanılır biizm burada ben kullanmadım ama hamileler için sıkıntı oluşturur mu bilmem

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benimde sancım çoktu şimdi tim şükür bu ve farklı sebeplerden hastanede yatışım verilmişti orada antibiyotik filan kullandım şırıngayla ilaç filan verdiler Monorül diyede şase yazmışlardı. Bol bol sıvı tüketimi yapışmalıymış ve idrar hiç tutulmamalıymış. Kuru dut hoşavıda kullanılır biizm burada ben kullanmadım ama hamileler için sıkıntı oluşturur mu bilmem
Gecmis olsun cnm deniyorum bana ve bebeğime zarr vermeye hersey

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar