Sorum var Kızlara bende hiç gebelik belirtileri yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Kızlara bende hiç gebelik belirtileri yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 811 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlara bende hiç gebelik belirtileri yok
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Sık sık lavaboya gidiyor sadece mide bulantim yok bide halsizlik var o kadar normaldir
Kaç hafdalıksın canım merak etme bazı gebelikde hiç bir belirti olmaya bilir belki ilerleyen hafdalarda başlar ama dua et bulantln falan olmasın cok zor vallaha insana hayatı ziddan ediyor ben 15hafdaya kadar bu gebeliyimde çekdim kafamı kaldırmaya taketim yokdu kusmadan bulantı dan 9ayda ilk gebeliyimde yani kuzum olmaması daha iyi endişe etme her gebelikde belirti olcak diye bir şey

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Kaç hafdalıksın canım merak etme bazı gebelikde hiç bir belirti olmaya bilir belki ilerleyen hafdalarda başlar ama dua et bulantln falan olmasın cok zor vallaha insana hayatı ziddan ediyor ben 15hafdaya kadar bu gebeliyimde çekdim kafamı kaldırmaya taketim yokdu kusmadan bulantı dan 9ayda ilk gebeliyimde yani kuzum olmaması daha iyi endişe etme her gebelikde belirti olcak diye bir şey
Anladinmi yani normel dimi daha yarın 5 girecem inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk haftalarda bulantı halsizlik en sık görülen rahatsızlıklardan zaten kuzum ileriki haftalarda birazdaha iyi olur
Teşekkürler ederim canım

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Sık sık lavaboya gidiyor sadece mide bulantim yok bide halsizlik var o kadar normaldir
Herkeste aynı belirtiler olmayabilir kuzum bende sadece tek sık tuvalete çıkıyordum bide başlarda tansiyonum düşüyordu o kadar ne mide bulantısı ne aşerme ne başka bişey çekmedim her hamilelik bir değil bence sevinmen lazım😊😊

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Herkeste aynı belirtiler olmayabilir kuzum bende sadece tek sık tuvalete çıkıyordum bide başlarda tansiyonum düşüyordu o kadar ne mide bulantısı ne aşerme ne başka bişey çekmedim her hamilelik bir değil bence sevinmen lazı

Bilmiyorum korkutum aslında ya bişey olduysa diye

Bilmiyorum korkutum aslında ya bişey olduysa diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar