Sorum var Kızlara yatışim yapıldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Kızlara yatışim yapıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,168 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlara yatışim yapıldı
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bedia demir

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Dun bebeğim hiç hareket etmedi ben gece 11 hastaneye geldim bebeği hareketli iyi ama suyum azlaşmis yatışim verdi Dr ama sadece nts bağlıyor başka bişey vermiyor
Çok geçmiş olsun kuzum sağlıkla hayırlısyla vaktinde zamninda evladını kucagina almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dun bebeğim hiç hareket etmedi ben gece 11 hastaneye geldim bebeği hareketli iyi ama suyum azlaşmis yatışim verdi Dr ama sadece nts bağlıyor başka bişey vermiyor
Kaç haftalıksın canım. Geçmiş olsun iyi ki gltmişsin hastaneye

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Suan nasılsın kuzum❤️
İyiyim cnm bı ağrım yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

30+2 cnm Ayn bende öyle dedim sadece gece 1 serom taktılar sonra hiç bişey yapmadılar

30+2 cnm Ayn bende öyle dedim sadece gece 1 serom taktılar sonra hiç bişey yapmadılar
Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin canım yardımcın olsun 🙏
Amin cnm

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım hani suyun azalmış ya bebeğe Allah korusun bir şey olursa hemen müdahale edebilsinler diye nst bağlanmış suyunun miktarı kaç şu an ve doktorlar hastanede ne kadar kalacağını söylüyor mu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyiyim cnm bı ağrım yok

Amin cnm
Haftadan da baya küçük artık su az ise gözetim altında olursun canım rabbim dağ slaim vaktinfe kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar