Kızlarda suyunuz kaçinci haftada geldi kizlar ilk kızım erkekler 40 41 de doğdu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nevinnn tarafından oluşturulan Kızlarda suyunuz kaçinci haftada geldi kizlar ilk kızım erkekler 40 41 de doğdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,546 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarda suyunuz kaçinci haftada geldi kizlar ilk kızım erkekler 40 41 de doğdu
Konbuyu başlatan Nevinnn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nevinnn

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Kız erken geliyor diyorlar siz kizlari kaçıncı haftada doğurdunuz hastane uzak git gel bıktım 36+5 im sizce gün almaya ne zamn gideyim sezeryanim ama merak ediyorum suyu ne zaman gelir insanın ne zamn gitsem kız farklimi oglanlara gore

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız erken geliyor diyorlar siz kizlari kaçıncı haftada doğurdunuz hastane uzak git gel bıktım 36+5 im sizce gün almaya ne zamn gideyim sezeryanim ama merak ediyorum suyu ne zaman gelir insanın ne zamn gitsem kız farklimi oglanlara gore
Benim kendi fikrine göre her bebek kendine özeldir canım kızı erkeği yoktur bence doğum da tamamen onların keyfine kalmış bir şey . Rabbim sağ salim bir avazda kurtulup kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Benim kendi fikrine göre her bebek kendine özeldir canım kızı erkeği yoktur bence doğum da tamamen onların keyfine kalmış bir şey . Rabbim sağ salim bir avazda kurtulup kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Amin inşallah ne biliyim herkes öyle diyor kız erken geliyor falan kime sordu isem kızı olan çoğu bu fikirde belkide yanlis biliniyor ama bir umut 🙈🤣

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Banada kiz erken oluyo diyorlar gorelim hayirlisi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin inşallah ne biliyim herkes öyle diyor kız erken geliyor falan kime sordu isem kızı olan çoğu bu fikirde belkide yanlis biliniyor ama bir umut 🙈🤣
Doğrudur kuzum ama benimde çevremde gördüğüm kişiler hep farklı farklı oldu yani kimisi erken geldi kimisi 40 doldurmadan geldi kimisi 40ı geçince geldi ondan dedim bende 😘🤭

Canım benim iki kızımda da 38.haftada suyum geldi ve ilkinde 39.haftada doğuma alacaktı ama normal doğum planlamıştık sezeryan oldu ikincide 38+4 te alacakti ama tam 38.haftamda suyum geldi oda sezeryan

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim iki kızımda da 38.haftada suyum geldi ve ilkinde 39.haftada doğuma alacaktı ama normal doğum planlamıştık sezeryan oldu ikincide 38+4 te alacakti ama tam 38.haftamda suyum geldi oda sezeryan
Darısı başıma dayanacak gücüm yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğrudur kuzum ama benimde çevremde gördüğüm kişiler hep farklı farklı oldu yani kimisi erken geldi kimisi 40 doldurmadan geldi kimisi 40ı geçince geldi ondan dedim bende 😘🤭
Anladım canım cokkk sagol inşallah benim etken olur ya bitmiyor günler

Banada kiz erken oluyo diyorlar gorelim hayirlisi
Amin bakalım bugün hastaneye gidiyorum tansiyon um düşmüyor şekerim yüksek belki alırlar sezeryana

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun suyu bitmişti 38 haftada suni sancıyla doğurdum diğer oğlum da 41 bitti tık yoktu suazalmasiylagene suni sanci 3. Oğluma gebeyim bunda beni ne bekler artik bilmiyorum 32+3 günlük gebeyim

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilki kız buda kız gerçi bir iki gün dursaydım tam 40 hafta olacaktı bebişim hastaneye yattım suyum geldi doğuma girdim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Darısı başıma dayanacak gücüm yok

Anladım canım cokkk sagol inşallah benim etken olur ya bitmiyor günler

Amin bakalım bugün hastaneye gidiyorum tansiyon um düşmüyor şekerim yüksek belki alırlar sezeryana
Yaa öyle dmee annesi 🤭 sağ salim vaktinden gelsin miniğin inslahh 🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar