Sorum var Kizlarimm bi bakin buraya🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kizlarimm bi bakin buraya🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,701 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarimm bi bakin buraya🌹
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Beni çokk mide bulantim var cok kusuyorum 5 klo verdim . Benim ise zaman gecmek bilmiyor . Ne zaman doğururum diyorum😂
Yok kuzum hiç öyle düşünme moralini bozmak gibi olmasın benim bulantı ve kusmam hâlâ geçmedi. Hamileliğin ilk aylarında kilo verebilirsin bu gayet normal doktoruna danışarak prilam bulantı ilacı kullanabilirsin. Tuzlu kraker, salatalık, soğuk veya ılık süt bulantılarına iyi gelecektir

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum hiç öyle düşünme moralini bozmak gibi olmasın benim bulantı ve kusmam hâlâ geçmedi. Hamileliğin ilk aylarında kilo verebilirsin bu gayet normal doktoruna danışarak prilam bulantı ilacı kullanabilirsin. Tuzlu kraker, salatalık, soğuk veya ılık süt bulantılarına iyi gelecektir
Bitanem ben çook salatalik yiyorum ama onuda kusuyorum .

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bitanem ben çook salatalik yiyorum ama onuda kusuyorum .
Kusmak hamileliğin doğasında var maalesef 😅 O halde doktoruna danışıp ilaç kullanman daha iyi kuzum. Kusmanıda asla sorun edip kafaya takma 16. Haftaya kadar geçer emin ol bebiş o zamana kadar senin vücudundan beslenir. Sen folik asit ve vitamin ilacını düzenli kullan yeter

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar ben şu anda 9 haftaliğim bebeginizin ilk hareketini ne zaman hiss etiniz
Ben 16. Haftada pıt pıt hissettim canım net olarakta 18. Haftada hissetmeye başladım
Gözün aydın bu arada rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beta 15 ken gebeliğimi öğrendim ne zaman 18-19 haftalık olurum acaba o günleri de görürmüyüm diyordum kendi kendime ama zaman o kadar çabuk geçiyorki şuan 30 haftalık olduk 😂
Aynen Mervem şükür ben kucağımada aldım aynı senin gibi ne zaöam 30 olurum vs diyordum nerdeyse 4 gün sonra 1 aylık olacak yakışıklı oğlum 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar