Kizlarr acilll bakin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan Kizlarr acilll bakin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,179 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarr acilll bakin
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
8 haftalik gebeyim 2 hafta once hafif kanama oldu fakat bebekiyiydi kalp atisi vardi ama kahverengi leke kesilmedi progeston kalcadan igne de kullaniyorum ama leke arada tortulu camurlu gibi oluyo baaina gelen varmi

Mucizebebek

Kayıtlı Üye
rank
O zamandan beri hiç kontrole gitmedin mi canım?
Yok gitmedim 10 gun oldu hergun doktor hastahane gitmek zor oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Icerde kanama alani yok bebek canli kalp atisi var cok kanama pihtili agrili olursa gel dedi doktor kahve rengine donmesi iyi demisti ama kesilmedi ara ara artiyo azaliyo lavaboda geliyo daha cok damla damla ve camur gibi purüzlü kirli lahve rengi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Icerde kanama alani yok bebek canli kalp atisi var cok kanama pihtili agrili olursa gel dedi doktor kahve rengine donmesi iyi demisti ama kesilmedi ara ara artiyo azaliyo lavaboda geliyo daha cok damla damla ve camur gibi purüzlü kirli lahve rengi
İlaçlarını düzenli kullanıyorsan bir sıkıntı olmaz inşallah canım o tür durumlar da Dr genelde haftada veya 10 güne bir kontrole çağırıyor o yüzden sordum

Mucizebebek

Kayıtlı Üye
rank
İlaçlarını düzenli kullanıyorsan bir sıkıntı olmaz inşallah canım o tür durumlar da Dr genelde haftada veya 10 güne bir kontrole çağırıyor o yüzden sordum
Ben ailemin yanindayim burda ogrendim gebe oldgmu esim evim uzakta duzgun bi doktorum da yok kontrole gidecegim surekli uzaniyorum bebege bisey olsa belli olurdu heralde demi cok korkuyorum

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Ben ailemin yanindayim burda ogrendim gebe oldgmu esim evim uzakta duzgun bi doktorum da yok kontrole gidecegim surekli uzaniyorum bebege bisey olsa belli olurdu heralde demi cok korkuyorum
İnsallah bişi olmaz tabi ama sen yine de dr a gitmelisin hemde baya sık. Ewet zor olacak senin için ama annelik=fedakrlık. Allah yardımcın olsun

Mucizebebek

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah bişi olmaz tabi ama sen yine de dr a gitmelisin hemde baya sık. Ewet zor olacak senin için ama annelik=fedakrlık. Allah yardımcın olsun
Dua edin ne olur 11 yil sonra mucize oldu cocugum olmuyordu hicbi sekilde kendiliginden oldu bi yandan diyorum rabbim verdi esirgeyip korur bi yandan kaybetme korkusu allah hepimize yardim etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar