Sorum var Kizlarr dogum acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevimmm37 tarafından oluşturulan Kizlarr dogum acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,237 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarr dogum acil
Konbuyu başlatan Sevimmm37
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Sevimmm37

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36+6 gunluk hamileyim aksamdan beri iç camsirim ıslanıyordu bende pek onemsemedim ya akinti dır yada kaciriyordum bazen çok sık sık idar geldiğinden ama yatcam zaman günlük ped koydum iç camsirimida degistim az önce uyandigimda gene islanmis ama çözemedim bebegin suyumu yada başka biseymi ama idrar gibi değil yani öle koku alamadim nolir yardım edin korkmaya basladim napmam gerek yatim uyusammi sabah mi gidim hastaneye midemde cok bulaniyor suan basina gelen varmi bole 😪

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Mide bulantısını bilemicem canım ama eminsen altına kaçırmadığından hemen git çünkü su gelmeye başladığında gitmelisin Allah korusun bebek susuz falan kalır. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım

Sevimmm37

Kayıtlı Üye
rank
Mide bulantısını bilemicem canım ama eminsen altına kaçırmadığından hemen git çünkü su gelmeye başladığında gitmelisin Allah korusun bebek susuz falan kalır. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım
Az az geliyor öle çok gelmedi ama ne olduğunu çözemedim duşa felan girsem bisey olurmu şuan çok korkuyroum ya😭

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım duş sıcak su rahimin açılmasını da sağlar istersen başını yıkama vücudunu yıka giyin bir acile gitsen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma canım eşinle hemen bir git olmazsa

Sevimmm37

Kayıtlı Üye
rank
Canım duş sıcak su rahimin açılmasını da sağlar istersen başını yıkama vücudunu yıka giyin bir acile gitsen

Sabah olsun gidicem şuan çantamı hazirliyorum yerlestirmemistim hep daha sonra daha sonra diye diye baya gecti😪

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Sakin ol endişe etme canım korkulacak bişey yok benimde ikinci doğum öyle başlamıştı sabah az az geldi bende basta anlamadim ama sonra çoğalmaya başladı akşamına kucağıma almıştım. sıcak bi duş iyi gelir ama kafanı yikama üşütme birde Allah korusun

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36+6 gunluk hamileyim aksamdan beri iç camsirim ıslanıyordu bende pek onemsemedim ya akinti dır yada kaciriyordum bazen çok sık sık idar geldiğinden ama yatcam zaman günlük ped koydum iç camsirimida degistim az önce uyandigimda gene islanmis ama çözemedim bebegin suyumu yada başka biseymi ama idrar gibi değil yani öle koku alamadim nolir yardım edin korkmaya basladim napmam gerek yatim uyusammi sabah mi gidim hastaneye midemde cok bulaniyor suan basina gelen varmi bole 😪
Ben olsam giderdim canım korkma rabbim sağlıkla kucağına almayı nasşo etsin 🤗

Sevimmm37

Kayıtlı Üye
rank
Sakin ol endişe etme canım korkulacak bişey yok benimde ikinci doğum öyle başlamıştı sabah az az geldi bende basta anlamadim ama sonra çoğalmaya başladı akşamına kucağıma almıştım. sıcak bi duş iyi gelir ama kafanı yikama üşütme birde Allah korusun
Allah razı olsun benimde ikinci ama birinciye böle olmadi hiç sanki ilk doğum gibi ne olduğunu anlamadim 1 ci dogumumda direk su gelmişti baya direk gitmiştik birde gunum gelmişti bu daha 37

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk de öyle olmamıştı her doğum farklı kendine özel oluyor canım korkma 36dan sonra normal kabul ediliyor kuzucuğuna kavuşacaksın ne güzel rabbim bir avazda kurtarsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar