Kızlarr sorum olucak ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Çocuklarım benm herşeym tarafından oluşturulan Kızlarr sorum olucak ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 173 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlarr sorum olucak ya
Konbuyu başlatan Çocuklarım benm herşeym
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş
Kızlar bu gün boraz çok yoruldum üstüne de kötü haber aldım heyecanlandım. Benim tansiuonda var başım agrıyor tansiyondanmı neden bilmiyom. Uyuyamıyorumda. Siz ne kullanıyorsunuz başnız agrıdığında

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-09-04
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Sarımsak tansıyonu dengelıyor tansiyondansa duzelecektık
Sarımsağı yiyremiyorum ki kokusu midemi bulandırıyor. Yakınından bile grçeniyom. Napıyım bilmiyorum uyuyamıyorumda😏
Siz gebelikde başınız agrıdıgında napdınız peki

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-09-04
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Sümeyyem

Kayıtlı Üye
rank
Bendede tansıyon yukselınce bas agrısı cok oluyor tuzlu hamurlu yaglı seyler yeme tansıyon yukselmesı cok tehlikeli dıkkat edın en kısa zamanda olcturun bi tansıyonunuzu

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu gün boraz çok yoruldum üstüne de kötü haber aldım heyecanlandım. Benim tansiuonda var başım agrıyor tansiyondanmı neden bilmiyom. Uyuyamıyorumda. Siz ne kullanıyorsunuz başnız agrıdığında
Limonlu su içirilir bizde tansiyonu yükselen kişiye bi bardak suya limon sıkıp iç canım yüksekse tansiyonunun tuz düşükse yükseltir aksine tavan yapar

Tüm sayfalar yüklendi.