Sorum var kizlarr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem Miray tarafından oluşturulan kizlarr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 491 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlarr
Konbuyu başlatan Özlem Miray
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem Miray

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar neden zaman gecmiyo bugün tam 39 haftalik olduk biran önce dogsun istiyorum evi temizliyorum makinalari bosaltıyorum ütüleri hallerdiyom ben yoken ev temiz düzenli kalsin die sebetleri bosaltıyorum gidicem yok gidemiyorum sil baştan bidaha bidaha😳😅😂
Sende sabirsizlandin dimiii. Ayyy bende cokk sabirsizlandimmm. Bir an önce artik doğurmak istiyorummm. 35haftalik oldun senin zamanin gelmiş ama benim daha var😥😥

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Sende sabirsizlandin dimiii. Ayyy bende cokk sabirsizlandimmm. Bir an önce artik doğurmak istiyorummm. 35haftalik oldun senin zamanin gelmiş ama benim daha var😥😥
aynen valla içim içime sıgmiyo ya hem korku endişe miyde agrisi vs olsun bitsin istyorum simdi kosuya cıkıcam😂

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar neden zaman gecmiyo bugün tam 39 haftalik olduk biran önce dogsun istiyorum evi temizliyorum makinalari bosaltıyorum ütüleri hallerdiyom ben yoken ev temiz düzenli kalsin die sebetleri bosaltıyorum gidicem yok gidemiyorum sil baştan bidaha bidaha😳😅😂
Yakındır annesi yakın gelmesi sabret azıcık dahs kalmış

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kendini fazla yorma canım bebeğin strese girer bu sefer. Hayırlısıyla kavuşursunuz inşallah 🙏

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleydim hahaha sabirsizdim 40+6 doğurdum düşün bende diyordum herhalde artık dogurmicam diye ansızın gece geldi yolcu hiç beklemiyordum🤣🤣🤣🤣akşamda gayetde iyidim

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Kendini fazla yorma canım bebeğin strese girer bu sefer. Hayırlısıyla kavuşursunuz inşallah 🙏
amin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende öyleydim hahaha sabirsizdim 40+6 doğurdum düşün bende diyordum herhalde artık dogurmicam diye ansızın gece geldi yolcu hiç beklemiyordum🤣🤣🤣🤣akşamda gayetde iyidim
yaaaa 41 hatfa mi düşünemiyom

Anlıyorum canm seni çok zor minik vaktiylr gelsin inşallah sen bol bol suquat yap çok faydası

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar