Kızlarrr bisey takıldı kafama🤔🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlarrr bisey takıldı kafama🤔🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,782 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrr bisey takıldı kafama🤔🙏🏻
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Hamileligin basinda doktor folik asit ilaci yaziyorya onu 1 paket kullaniyoduk demi sonraki gidişimizde bidaha folik asit yazmıyor vitamin ilacına geçiyordu demi yanlış mi hatırlıyorum 🤔
Canim o folik.nese hic doktorum.bana yazmadi hamile kaldigim ilk.gunen vitamin d iciyorum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Hatirliyomusun kuzum 1 paket mi kullanmıştın folik asitten yoksa 2 yada 3 paket bitirdin mi
Kuzum ben 3 ay kullandım 3 ay sonra bıraktırdı sonra full Demir ve d vitamini ama folikasiti 3 ay boyunca kullandırdı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bana d vitamini vermediler decavit verdiler
Hmm aynı işlevi görüyorsa damla gibi kuzum demekki sana da decavit yazmış demekki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bana d vitamini vermediler decavit verdiler
Hmm aynı işlevi görüyorsa damla gibi kuzum demekki sana da decavit yazmış demekki

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Folik asit bitti benim sonra elenatal 1 vitamin verdi d3 damlası ile birlikte. Sonra oda bitti elenatal 2 verdi smdi oda bitti pazartesi gidecem bu sefer de kan ilacı yazacak heralde
benim kansizligim oldugu icin hamileligim surecinde 4 yada 5 kutu kan ilaci vermişlerdir halada iciyorum önemli içmen lazim diyolar decavitle beraber iciyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar