Sorum var Kızlarrr moralim çok bozuk 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Kızlarrr moralim çok bozuk 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 968 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrr moralim çok bozuk 🥺
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebuşşş

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım benim çok geçmiş olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sütünün emmediğini sağ süt poşetine koyup buzluğa koy canım böylelikle hem azalmaz hem 3 aya kadar tüketeblir öyle

Sütünün emmediğini sağ süt poşetine koyup buzluğa koy canım böylelikle hem azalmaz hem 3 aya kadar tüketeblir öyle

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize çok teşekkür ederim 😘🙏 evet emmesi çok iyi ama göğsümü bosaltmiyor en fazla iki saniye emiyor ve saatlerce emmiyor ondan çok korkuyorum

Canım benim çok geçmiş olsun

Aaa bu aklıma gelmemişti bu bilgi için ÇOOOOK teşekkür ediyorum 🤲🏻🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Oğlumun boğazı şişmiş doktor daralması icin hava verdi ama beni emmekte zorluk çekiyor bir kaç saniye emiyor daha emmiyor sütüm azalır mı çok korkuyorum sütüm azalır diye 😔 bebeğim 2 ay 6 günlük
Kuzum fazla sütünü sagarak göğsünü bosaltabilirsin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Oğlumun boğazı şişmiş doktor daralması icin hava verdi ama beni emmekte zorluk çekiyor bir kaç saniye emiyor daha emmiyor sütüm azalır mı çok korkuyorum sütüm azalır diye 😔 bebeğim 2 ay 6 günlük
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin 🙏 göğsünü bosaltmassan sütün geri gider. Sağman lazım azalmazda korkma. Buzdolabında en fazla 24 saat buzlukta 3 ay saklayabilirsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sen stres yapmadığım sürece hiç bir ley olmws korkma emmekte güçlük çekiyorsa çay kaşığı ile ver canım kendi sütünü hem boğazı daha tez iyileşir. Boğazını kuru bırakmamaua özen göster balım geçmiş olsun

Salam canim benim ulduz aysunun anesi ben teli yeniledihim zaman forum silindi şimdi porolu unutdugum icin tekrar .eski adima geri donemiyorim🥲 gmail adresmede mesaj gelmiuor kodu yenilemek icin sen madiratorsunda bana eski sayfama donmek icin yardimci ola bilirmisin??
Balım

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar