Kızlarrr yeni üyeyim ben bir sorum olacak??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde fadimeaksoyq tarafından oluşturulan Kızlarrr yeni üyeyim ben bir sorum olacak?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 458 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlarrr yeni üyeyim ben bir sorum olacak??
Konbuyu başlatan fadimeaksoyq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlı akşamlar kızlar. Adet belirtileri adetten kaç gün önce başlar? Adetime 10 gün var hafiften belirtilerim var. 10 gün öncesinden adet belirtileri başlar mı yavaş yavaş?
Sanada hayırlısı akşamlar canım. Kişiden kişiye değişir bu adet belirtisi sen önceden nasıldın mesela adet olmadna kaç gün önce başlardı ağrılar örneğin bende 1 hafta önceden başlardı ağrılar gebelikte hiç olmadı nerdeyse

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

fadimeaksoyq

Kayıtlı Üye
rank
Sanada hayırlısı akşamlar canım. Kişiden kişiye değişir bu adet belirtisi sen önceden nasıldın mesela adet olmadna kaç gün önce başlardı ağrılar örneğin bende 1 hafta önceden başlardı ağrılar gebelikte hiç olmadı nerdeyse
Canım benim de genelde 7 veya 8 gün önceden başlardı hamile olma ihtimalim yok ama 5 buçuk ay önce falan yaşamıştım ilişkimi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar kızlar. Adet belirtileri adetten kaç gün önce başlar? Adetime 10 gün var hafiften belirtilerim var. 10 gün öncesinden adet belirtileri başlar mı yavaş yavaş?
İyi aksamlar canım.. canım normalde adetten 1 hafta öncesinde bende öyle sinirlilik hali değişik ruh haline giriyorum. Adetten 2 gün öncede bazen sancım olurdu tabi bu durum kişiden kişiye değişir cnm .. sen kendi düzenini daha iyi bilirsin cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar