Sorum var Kizlarrr😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Kizlarrr😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 240 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarrr😢
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Adet oldum ama bnm hiç boyle sancim yoktu ilk defa bu kadar ağır sancim var hamile olduğumu sanmiştim kan vermdm teste çıktı bu sabah gidip kan verecektir ağrıdan gitmedim sizce düşük olabilir mi bu çünkü hic bu kadar agrim olmadi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Adet oldum ama bnm hiç boyle sancim yoktu ilk defa bu kadar ağır sancim var hamile olduğumu sanmiştim kan vermdm teste çıktı bu sabah gidip kan verecektir ağrıdan gitmedim sizce düşük olabilir mi bu çünkü hic bu kadar agrim olmadi
Kuzum bir doktora görünmeni öneririm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sağol gittim hiçbirşey anlamadım acil betam 100 altında dedi kadın doğum aciline gittim orda baktı bana diyor hamile değilsin regl oldun 2 3 günüm var dedim test yaptım betam kaç bana 000 sıfır diyor enfeksiyonun var ilaç yazdı geldim
Nasip canım hayırlısı böyle imiş demek ki

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sağol gittim hiçbirşey anlamadım acil betam 100 altında dedi kadın doğum aciline gittim orda baktı bana diyor hamile değilsin regl oldun 2 3 günüm var dedim test yaptım betam kaç bana 000 sıfır diyor enfeksiyonun var ilaç yazdı geldim
Nasip degilmis demekki kuzum rabbim.hakkinda hayırlı olani nasip etsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence yinede bir kan testi ver canım ne olur ne olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.