Kızlarrr❤️🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlarrr❤️🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,521 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlarrr❤️🌹
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba Herkeze Hayırlı Ramazanlar Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Nasıl Gidiyor Hamile Olan Arkadaşlarım Gebelik Nasıl Gidiyor Çocuklarınız Nasıl Uzun Süredir Hiç Sohbet Etmiyoruz Post Açmak İstedim Halınızı Hatrınızı Sorayım Dedim 😘😘🥳

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Merhaba Herkeze Hayırlı Ramazanlar Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Nasıl Gidiyor Hamile Olan Arkadaşlarım Gebelik Nasıl Gidiyor Çocuklarınız Nasıl Uzun Süredir Hiç Sohbet Etmiyoruz Post Açmak İstedim Halınızı Hatrınızı Sorayım Dedim 😘😘🥳
Canımsın yaa 🥰 görümcem iftara çağırdi eşimde Adana'ya gitti ben tekim çocuklar la bu gece saat 2 gibi gelicek bende görümceme godicem birazdan

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı ramazanlar elhamdülillah iyiyiz sen nasılsın can bacım ❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-08-01
Gebeliğinizin 26. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık taze sogan büyüklüğünde.
Nefes alıp verme hareketleri başlar ve amniyotik sıvı akciğerlerin içine girip çıkmaya başlar. erkek çocuklarda testisler iner. preeklampsi son haftalarda sorun olmasına rağmen bu haftadan itibaren dikkatli olmak gerekir. ani şişlik (ödem), baş ağrısı, görme bulanıklığı, geçici görme kaybı, üst karın bölgesinde ağrı ve hassasiyet preeklampsi bulgularındandır. uzun süreli yürüme, oturma, ayakta kalma sırt ağrılarını arttırır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 34 cm ağırlıgı 820gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hayırlı ramazanlar olsun inşallah canım ❤️ aynı vAlla oğlumla uğraşıyorum canı sıkılıyor onunda burada bende aynı bugün hiç halim yok hiç bir şey yapmak da istemiyorum sen nasılsın

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hosgeldin fatmam😍😍😍 elhamdülillah bende iyiyim gebelik nasıl gidiyor 😘
Hayırlı ramazanlar elhamdülillah iyiyiz sen nasılsın can bacım ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederiz kuzum🥰
Evet abla teşekkür ederım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı ramazanlar olsun inşallah canım ❤️ aynı vAlla oğlumla uğraşıyorum canı sıkılıyor onunda burada bende aynı bugün hiç halim yok hiç bir şey yapmak da istemiyorum sen nasılsın
Elhamdülillah birtanem iyiyim bazen iyi bazen kötü bu günümede ćok şükür özlemim ne kadar kaldı😍😍😍🥳

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar