Kızlarrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabiaasar tarafından oluşturulan Kızlarrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 465 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrr
Konbuyu başlatan Rabiaasar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabiaasar

Rabiaasar

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 13+4 günlüğüm miğdem çok kötü yanıyo ne yersem yiyim rahatım yok sürekli çıkarma isteği geliyo ne yesem ne içsem iyi gelir.

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
sabahları mı yoksa günün her saatimi devam ediyor ben sabahları yatağkn başına çubuk kraker koyardım tuzlu çıkmadan yer 15 dk kadar durur öyle kalkardım yoksa şekerim düşer gün boyu bulantım olurdu :)

Rabiaasar

Kayıtlı Üye
rank
sabahları mı yoksa günün her saatimi devam ediyor ben sabahları yatağkn başına çubuk kraker koyardım tuzlu çıkmadan yer 15 dk kadar durur öyle kalkardım yoksa şekerim düşer gün boyu bulantım olurdu :)
Sürekli öyle canım ya geçmek bilmiyo allah günah yazmasın usandım

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
o halde yapacağın şey bol su içmek ve temiz havada birşeyler yemeyi denemek belkide evden bulanıyodur yada sen yaptığın için canın istemiyodur

Rabiaasar

Kayıtlı Üye
rank
o halde yapacağın şey bol su içmek ve temiz havada birşeyler yemeyi denemek belkide evden bulanıyodur yada sen yaptığın için canın istemiyodur
[/QUOTE
Yapmadığım şey kalmadı ama geçmedi hayırlısı artık doğurunca geçer inşallah😊

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
o kadar sürmez inşallah en fazla 16. haftaya kadar devam eder sonra rahatlarsın stres yapma Allah kolaylık versin

Tüm sayfalar yüklendi.