Sorum var Kızlarrrr 🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Kızlarrrr 🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 477 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrrr 🌼
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kaç haftaliksiniz bebislerinizin cinsiyeti ne hadi gelin sohbet edelim :) biz 17 haftalığız doktorumuz net birşey demeden kıza benzetti benim bı kızım var bir de oğlum olsun isterim tabiki önce sağlık 🙏😊
Allah gönlüne göre verir inşallah canım 🙏 benimde bir kızım var

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım benim bende ikizlere hamileyim ikisde erkek dedi doktor

ezo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaç haftaliksiniz bebislerinizin cinsiyeti ne hadi gelin sohbet edelim :) biz 17 haftalığız doktorumuz net birşey demeden kıza benzetti benim bı kızım var bir de oğlum olsun isterim tabiki önce sağlık 🙏😊
13+3 olcaz , doktorumuz bizede erkek ddi , yanılmam inşallah diyerek , rabbim tüm istiyenlere nasip eylesin , evlatlarımızı da sağlıkla kucağımıza alabilmeyi nasip etsin🙂

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ben 24haftaligim cinsiyete kız canım inşallah hepimizde sağlıklı bir şekilde kazasız belasız kucağımıza alırız♥️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah sana bağışlasın inşallah canım benim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar