Sorum var K覺zzzzlarrr必

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hivda ulcuolu taraf覺ndan oluturulan K覺zzzzlarrr必 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 369 kez g繹r羹nt羹lenmi, 16 yorum ve 5 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 K覺zzzzlarrr必
Konbuyu balatan Hivda ulcuolu
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan G繹z bebeyim

Tazeana 仃仃

G繹k癟e'mgeliyor
rank
Kat覺l覺m
25 Aral覺k 2021
Korkulacak bir durum deil diyorsun
Bence deil can覺m kafas覺 yerlese doktor s繹ylerdi zaten aada d覺r ama daha yerlememitir d繹ner keyfine g繹re 綽 zaten her muayenede s繹yl羹yorlar ba覺n覺n nerde olduunu biz anlam覺yoruz yabanc覺 terimlerle kaydediyolar bilgisayara

Sali Ozi

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
6 Mart 2022
Merhabalar han覺mlar sal覺 g羹n羹 kontrole gittim bebein kafas覺n覺n aa覺da olduunu s繹yledi doktor acaba o an i癟inmi d繹nm羹 korktum erken doum belirtisi mi bu ayyy yard覺m edin bana 27+1 haftal覺k hamileyim 必
ayn覺y覺z tatlim haftalarimiz surekli y羹r羹y羹 yap cnm bebisin d繹ner ztn icinde devamli agir birsey yapma bol bol da su ic balim erken dogum yapmamas覺 i癟in de dikkat et cnm arada ayagini yukari koy yat bebisin d繹ner merak etme balim

Gamze H羹meyra

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
25 Mart 2022
Merhabalar han覺mlar sal覺 g羹n羹 kontrole gittim bebein kafas覺n覺n aa覺da olduunu s繹yledi doktor acaba o an i癟inmi d繹nm羹 korktum erken doum belirtisi mi bu ayyy yard覺m edin bana 27+1 haftal覺k hamileyim 必
Kuzum ara ara pozisyon deitirir zaten endie etme

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2022-09-17
Gebeliinizin 29. Haftas覺ndas覺n覺z.
Bebeiniz yakla覺k balkaba覺 b羹y羹kl羹羹nde.
Kas ve akcierler olgunlamaya devam ediyor. kafa gelien beyin s覺abilsin diye daha b羹y羹k hale geliyor. Gereken ihtiya癟lar覺 kar覺lamak i癟in daha fazla protein, c vitamini, folik asid ve demire ihtiya癟 var. ve kemik geliimi i癟in kalsiyuma. bu d繹nemde mide yanmalar覺, gaz ve kab覺zl覺k artmaya balar. uterusun bask覺s覺 nedeniyle hemoroid g繹r羹lebilir. y羹ksek lifli g覺dalar, fazla s覺v覺 t羹ketilmeli ve d羹zenli egzersiz yap覺lmal覺.
Bebeinizin boyu yakla覺k 38 cm a覺rl覺g覺 1300 gr :)
襤mza alan覺n覺za hesaplama eklemek i癟in t覺klay覺n覺z

Kayra'n覺n Annesi 塔

KAYRA ATE
Mod
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021
Hay覺r erken doum belirtisi deil can覺. Benim olum 24.haftadzn beri hep ba gelid 37+6 da dodu 五五

T羹m sayfalar y羹klendi.

st