Kol ve bacaq ağrilari

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mehri tarafından oluşturulan Kol ve bacaq ağrilari başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 373 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kol ve bacaq ağrilari
Konbuyu başlatan Mehri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 14 haftalik 3çu bebisime hamileyim iki coçugumda boyle agrilar olmadi qollarim bacaklarim çok kotu ağriyor sanki biri sopa ile dovmus kemiklerimi kirmis gibi sizdede oluyormu ne yapa bilirim resmen ne gece yata biliyorum ne gunduzleri yuruye biliyorum😭

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 14 haftalik 3çu bebisime hamileyim iki coçugumda boyle agrilar olmadi qollarim bacaklarim çok kotu ağriyor sanki biri sopa ile dovmus kemiklerimi kirmis gibi sizdede oluyormu ne yapa bilirim resmen ne gece yata biliyorum ne gunduzleri yuruye biliyorum😭
Canım kalsiyum ve magnezyum değerlerine bi baktır istersen, magnezyum kasılmalar için veriliyor gerçi ama, benimde hareketsizlikten ağrıyordu yürüyüşlere çıkmaya başlayınca azalmıştı baya🤷‍♀️

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ben sizinle aynı tarihlerdeyimm fakat öyle bi rahatsızlığım yok kendinizi çok mu yoruyorsunuz yada farklı bi rahatsızlık mı söz konusu bi doktora gidip değerlerinize baktırmalısınız

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım normal değil o denli o ağrılar vitamin eksikliğin falan olabilir dra gittiğinde söyle gerekli tedaviyi başlar zaten geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar