Kola cips🤨

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz. tarafından oluşturulan Kola cips🤨 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,408 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kola cips🤨
Konbuyu başlatan Ulduz.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Ulduz.

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar canim cok kola cips cekir 13 hafdaliqim hamile kaldikdan sora 1 dafa cips yedim šimdi yesem.bebeye bir zarari olurmu amma kola heden cok tuketiyorum nafsimi tutamiyorim

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar canim cok kola cips cekir 13 hafdaliqim hamile kaldikdan sora 1 dafa cips yedim šimdi yesem.bebeye bir zarari olurmu amma kola heden cok tuketiyorum nafsimi tutamiyorim
İli güne bir bardaktan bir şey olmaz bende aynıyım kola sa cipsi de aynı haftada iki anca

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim bende nefsime hakim değilim haftada bir 2.5 luk kola ve cips tuketiyorum şimdilik herşey iyi sorun yok doğuma 2 gün kaldı bakalım hayırlısı ile alalım kucaklarimiza insallah

Arzukzl97

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun yasaklamadiysa hic bisi olmas wala bn hep ictm yedm 2 tanede kzim war hic bisi olmadi ye ic qitsn korkma

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Nefsini kırmak için bir bardak iç canım ne olacak ben ilk hamileliğimde denk gelince içerdim problem olmadı şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar