Kola

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Kola başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,220 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kola
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MihribanEbrarin_Annesi

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 gündür cnm çok kola çekiyor normalde içmem günde 2 bardak içiyorum asitli diye korkuyorum ama çok cnm çekiyor be yapmalıyım

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 gündür cnm çok kola çekiyor normalde içmem günde 2 bardak içiyorum asitli diye korkuyorum ama çok cnm çekiyor be yapmalıyım
İçebilirsin ama aşırıya kaçmamak lazım. Normalde zârarli bide hamilelikte hiç tavsiye etmiyorlar ama canın çok istiyorsa az olmak şartıyla iç her gün içmemeye çalış alışkanlık halinede getirebilirsin sonra

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aşırıya kaçmadan iç canım zararlı diyorlar ama tüm hamileliği su yerine kola ile geçirenlerde var ama😅😅 dikkat et sen yinede çok tüketme canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım aşırıya kaçmadığın sürece bişey olmaz ara ara içtiğin bir iki bardaktan ben önceki 2 oğlanda çok aşırı içiyordum şükür bi sıkıntı olmadı doğduktan sonra çok gaz sıkıntısı yaşadık ona bağladım, ondan kaynaklı olduğunu düşündüm hep. Bunda da başlarda pek içmiyordum da son zamanlarda başladım yine sıcaktan mıdır nedendir bilmiyorum her gün 3 4 bardak içiyorum nerdeyse. Bugün içmedim nasıl canım istiyor anlatamam 😂

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canım aşırıya kaçmadığın sürece bişey olmaz ara ara içtiğin bir iki bardaktan ben önceki 2 oğlanda çok aşırı içiyordum şükür bi sıkıntı olmadı doğduktan sonra çok gaz sıkıntısı yaşadık ona bağladım, ondan kaynaklı olduğunu düşündüm hep. Bunda da başlarda pek içmiyordum da son zamanlarda başladım yine sıcaktan mıdır nedendir bilmiyorum her gün 3 4 bardak içiyorum nerdeyse. Bugün içmedim nasıl canım istiyor anlatamam 😂
Resmen kokluyorum kolayı

Tüm sayfalar yüklendi.