Kontrol sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kontrol sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,113 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kontrol sonrası
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar kontrolden çıktık kan ve demir bana düşük çıktı ilaç almaya başlayacağım bebeğin gelişimi iyi şükür hatta bir hafta önde gidiyormuş😊 sağlıklı olsunda yalnız aklıma birşey takıldı suyu biraz fazla dedi haftaya tekrar gidip açlık tokluk baktıracağız bildiğim kadarıyla su fazlalığı erken doğuma da sebep oluyormuş bilgisi olan var mı
Saglıkla gelsın cnm bnm hiç korkma vaktı zamanında gelır bebegın inş bende şeker çıktı 300 şuan dıyet uyguluyoruz bakalım inş duzelır

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Saglıkla gelsın cnm bnm hiç korkma vaktı zamanında gelır bebegın inş bende şeker çıktı 300 şuan dıyet uyguluyoruz bakalım inş duzelır
Hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah canım bende merak ettim valla su fazlalığı nedir diye 🙂

• Beğen
Tepkiler: Sha

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar kontrolden çıktık kan ve demir bana düşük çıktı ilaç almaya başlayacağım bebeğin gelişimi iyi şükür hatta bir hafta önde gidiyormuş😊 sağlıklı olsunda yalnız aklıma birşey takıldı suyu biraz fazla dedi haftaya tekrar gidip açlık tokluk baktıracağız bildiğim kadarıyla su fazlalığı erken doğuma da sebep oluyormuş bilgisi olan var mı
Çok tatlı şeyler yemek suyu artıyor cnm dikkat et öyle artıp durmaz su düzelir bence Kan değerleri benimde alt üst çıkmıştı o sıralarda Ferro demir ilacına kan ilacına başladık şifa olsun 🤲🏻

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Çok tatlı şeyler yemek suyu artıyor cnm dikkat et öyle artıp durmaz su düzelir bence Kan değerleri benimde alt üst çıkmıştı o sıralarda Ferro demir ilacına kan ilacına başladık şifa olsun 🤲🏻
Sağol canım bende ona şaşırıyorum çünkü gebelikten önce tatlıyı çok yerdim ana hamilelikte yiyemiyorum su neden fazla çıkar anlamadım bakalım bir haftaya gidelim kısmetse 🤲 banada decavit vitoel d ve oligofer fol yazdı zorlayacağım kendimi artık ne yapalım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bende bugun konturla gidecem bebeyimi özledim🤗

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm su fazlalığından şekerden şüphe ederler şeker olmasa BİLe tatlı besinler çok tüketme ama kan Demir sıkıntısı bende de var çok dikkat et C vitamini al sabahları pekmez kuru üzüm tüket ilerleyen haftalarda sıkıntı yaşamamak için

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugun konturla gidecem bebeyimi özledim🤗
Hayırlı haberlerle inşallah canım 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm su fazlalığından şekerden şüphe ederler şeker olmasa BİLe tatlı besinler çok tüketme ama kan Demir sıkıntısı bende de var çok dikkat et C vitamini al sabahları pekmez kuru üzüm tüket ilerleyen haftalarda sıkıntı yaşamamak için
Söyledim bunu doktora canım çoğunlukla haşlama besleniyorum tatlı falan bu gebelikte aram yok ama tekrar haftaya gideyim bir bakalım diyorum kan ve demir ilk gebeliğimde de çok düşmüştü 10 gün serum aldım hatta doğumdan önce değerleri yükseltmek için bunda daha dikkat edeceğim inşallah canım

Şenay 25

Kayıtlı Üye
rank
Ca ımmbendede geçen hafta aynı çıktı bana da pazartesi test yapılacak şeker varsa diyet devem zaten şimdiden diyet başlattı bir de muz falan yaş pasta hamur tatlısı şerbetli tatlılar yasaklamış tı doktor pazartesi bakalım ne çıkar yazarım yine bilgin olur

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ca ımmbendede geçen hafta aynı çıktı bana da pazartesi test yapılacak şeker varsa diyet devem zaten şimdiden diyet başlattı bir de muz falan yaş pasta hamur tatlısı şerbetli tatlılar yasaklamış tı doktor pazartesi bakalım ne çıkar yazarım yine bilgin olur
Olur canım merak ettim yaz bakalım ama o söylediklerini zaten tüketemiyorum ben canım ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar