Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,036 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende saat 11de gidiyorum kontrol e canım hayırlı haberlerini bekliyoruz 💕💐 yakışıklı Kayra prens 🤴 ten güzel haberler alırsın inşallah ❤️
İnşallah kuzum benim teşekkür ederim seninde hayırlı haberlerini bekliyorum balım.. yarım saate hastanedeyim 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah değerlerin güzel çıkar cnm sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim inşallah 🤲
Amin Allah razı olsun kuzum 😘❤️

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bugün hem şeker yüklemesi yapılacak hemde oğluşumu görecem 1.5 aydır görmüyorum resmen burnumda tütüyor minik Kayra'm 😍😍
Şeker testimi yoksa yüklemesimi bana testi 20.haftada yaptır demiştide doktor ondan sordum geç biraz. Maşallah bende 23ünde gidicem 1.5 ay olmuş olacak ara 🤭 ama devlette göstermeyebilirlerde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şeker testimi yoksa yüklemesimi bana testi 20.haftada yaptır demiştide doktor ondan sordum geç biraz. Maşallah bende 23ünde gidicem 1.5 ay olmuş olacak ara 🤭 ama devlette göstermeyebilirlerde
Şeker yüklemesi kuzum bugün hem o var hemde. Normal muayne günüm bakalım doktorumuz ne diyecek sonuç ne çıkacak

Güzel haberlerle gel inşallah kuzum 🙏🏻🌼
Amin kuzum inşallah 🤲🏻 çok açım mervoş🥺🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şekerin az çıktı herhalde ondanmı olıyor yükleme 🙈
Yok kuzum onunla alakli değil ki sanırım yani ilk gebelik gebelik şekeri var mı diye bakılacak 😂😂 bende bilmiyorum yaa neden yapılıyor 😂😂

Şeker yükleme testi gebeliğinin 24 ile 28'inci haftaları arasındaki kadınlarda gestasyonel diyabetin varlığının incelenmesi amacıyla yapılır.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar