Sorum var Kontrolden geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Kontrolden geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,649 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geldim
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Slm arkadaşlar kontrolüm vardı bugün haftaya kadar beklicez sanırım ntsde sancım çıkmadı alttan muanede 1 2 cm acilman var ama iyice yumusasin rahmin dedi Dokdorum haftaya normalmi sezeryanmi olacak belli olur diye tahmin ediyorum Yusuf beyimiz kilo almamış ama gene 3 kiloyuz okadar iyi besleniyorum :)))

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Slm arkadaşlar kontrolüm vardı bugün haftaya kadar beklicez sanırım ntsde sancım çıkmadı alttan muanede 1 2 cm acilman var ama iyice yumusasin rahmin dedi Dokdorum haftaya normalmi sezeryanmi olacak belli olur diye tahmin ediyorum Yusuf beyimiz kilo almamış ama gene 3 kiloyuz okadar iyi besleniyorum :)))
maşallah 🧿 sağlıkla almayı nasip etsin Rabbim inşallah 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aleykümselam kuzum kaç haftalıksin

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar