Kontrole gidiyorum kızlar...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemözkn08 tarafından oluşturulan Kontrole gidiyorum kızlar... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,071 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrole gidiyorum kızlar...
Konbuyu başlatan Özlemözkn08
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bacak kapatmakla
Benimde ya ama bazilari hatta kizin hayirli olsun bacagni kapattysa kizdir dedi kizim olsun isterim ama bu kdar emin konusmalari sinirim bozyo sanki doktordan iy blyolar
Kız erkek olduğunu nasıl anlıyolar bacak şekline göre bende bunu anlamıyorum çok saçma o anlık bebeğin duruş şekli öyledir belki her Bebek aynı mı duracak

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bacak kapatmakla

Kız erkek olduğunu nasıl anlıyolar bacak şekline göre bende bunu anlamıyorum çok saçma o anlık bebeğin duruş şekli öyledir belki her Bebek aynı mı duracak
Yani sanki bitek kizlar bacak kapatyor erkrkler kapatmyomu o anda erkrk bebekse kapatmis olamazmi yani ona sinir oluyorum bska bse yok yoksa evladm olsunda ne olur olsun

Assya

Kayıtlı Üye
rank
2 kere düşük yaşadığım için her gidişte tedirgin oluyorum lütfen bana dua edin hayırlı haberlerle geliyim bebeğimin cinsiyetinide öğrencem ikili testimide alcam sonuca gitmemistim hepiniz dua edin 😘😘😘😘😘😘
Umarım herşey yolundadır aynı şeyi bende yaşadım bı düşüğüm oldu şuan hamileyim her kontrole gittiğimde korkarak gidiyrm bugün ben de gidcm insallh sağlıklıdır bebislerimiz🤲bizde ogrcncz cinsiyeti bugun🌸

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım samki kız erkek farklı hareket ediyor anne karnında oda bebek oda bebek sonuçta hayırlı evlat olur inşallah öncelikle sağlıklı doğsun kız erkek ikiside evlat sonuçta ikiside senin kanın canın 👼❣️😘
Yani sanki bitek kizlar bacak kapatyor erkrkler kapatmyomu o anda erkrk bebekse kapatmis olamazmi yani ona sinir oluyorum bska bse yok yoksa evladm olsunda ne olur olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar