Konu acil hayalet çizgi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Konu acil hayalet çizgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 506 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Konu acil hayalet çizgi
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar arkadaşım test yaptı 2 tane hemen olmasa da 10 dk sonra hayalet çizgi çıktı ben gebeliğimi testle öğrenmediğim için bilmiyorum hamilelik var mıdır sizce. Bu arada çizgiler o kadar silik ki fotoğrafta çıkmıyor sadece gözle görülüyor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Vardır canım ama çok yenidir ancak kanda falan çıkar 4 5 gün bekleyip kan tahlili versin arkadaşın benimde çok silikti 😇

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar arkadaşım test yaptı 2 tane hemen olmasa da 10 dk sonra hayalet çizgi çıktı ben gebeliğimi testle öğrenmediğim için bilmiyorum hamilelik var mıdır sizce. Bu arada çizgiler o kadar silik ki fotoğrafta çıkmıyor sadece gözle görülüyor
İnşAllah vardır canm Allahım arkadaşını.n gönlüne göre versin

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Buyuk ihtimalle vardır canim hayirlisini nasip etsin Allahım çok küçüktür ondan çıkmamıştır tam

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Başlığı görünce Allah'ımmmm dedim ne cesaret girdim konuya Arkadasim demişsin😂😂 bende öyle öğrendim çok silikti anlamsi zordu bir kaç gün sonra yaptım çizgi tam çıktı

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Vardır canım ama çok yenidir ancak kanda falan çıkar 4 5 gün bekleyip kan tahlili versin arkadaşın benimde çok silikti 😇
Yaa kızın 5 aylık bebeği var kazayla kaldı kaldıysa da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başlığı görünce Allah'ımmmm dedim ne cesaret girdim konuya Arkadasim demişsin😂😂 bende öyle öğrendim çok silikti anlamsi zordu bir kaç gün sonra yaptım çizgi tam çıktı
Yok kız ben yaparmıyım saat 10 da yatırdım çocuğu saat 2ydi 9 kere kalktım ağlamasına 15 20 dk aralıkla uyanıyor. Aklımı kaçırmış olmam lazım 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kan tahlilinde bişey çıkmadı allahtan 😂

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar