Sorum var konu yine akşam yemeği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan konu yine akşam yemeği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,010 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı konu yine akşam yemeği
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne olacağım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
hergun hergun duşunmekten yoruldum.yemek yapmak sorun degil ne yemegi yapacagimi bilmemek sorun her yemegi yeseler yine sorun yok cok seciyolar eşim cocuklarim yemek noğlur bana fikir verin lutfen
Valla kuzum ben çocuklardan anca vakit buldumda makarna yaptım yanında yoğurt filan birşeyler yeriz artık 😁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
hergun hergun duşunmekten yoruldum.yemek yapmak sorun degil ne yemegi yapacagimi bilmemek sorun her yemegi yeseler yine sorun yok cok seciyolar eşim cocuklarim yemek noğlur bana fikir verin lutfen
Ay yemek seçme konusu hariç hepsine katılıyorum artık ne yapsam diye Kayraya sorar oldum. 😂 çocukta bana bakıyor sanki konuşabiliyor muyum diye. Valla ezogelin çorbası (ev yapımı ) yapıyorum yanına mantı yapacam. Birde parmak tatlısı yeter 😂😂

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ay yemek seçme konusu hariç hepsine katılıyorum artık ne yapsam diye Kayraya sorar oldum. 😂 çocukta bana bakıyor sanki konuşabiliyor muyum diye. Valla ezogelin çorbası (ev yapımı ) yapıyorum yanına mantı yapacam. Birde parmak tatlısı yeter 😂😂
Afiyet bal seker olsun canim😘♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla kuzum ben çocuklardan anca vakit buldumda makarna yaptım yanında yoğurt filan birşeyler yeriz artık 😁
Afiyet olsun.♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar