Konum ana kucağı kızlar yorum bekliyorum lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nehir♥️ tarafından oluşturulan Konum ana kucağı kızlar yorum bekliyorum lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 400 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Konum ana kucağı kızlar yorum bekliyorum lütfen
Konbuyu başlatan Nehir♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar anne kucağı mı rahat taşımak için yoksa pusetmi puset çok ağır görünüyo bana nedense sizin fikirleriniz benim için çok önemli
Kuzum puset taşıması güzel ama çok ağır aşırı yorulursun taşırken ana kucağı daha iyi bence
Şahsen ben ikisinde almadım kızımda bebek arabası aldim hepsinden daha kullanışlı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar anne kucağı mı rahat taşımak için yoksa pusetmi puset çok ağır görünüyo bana nedense sizin fikirleriniz benim için çok önemli
Canım puset ev içinde çok kullanışlı oluyor ben battaniye ile boşluk kısmını destekleyip bebeğimi yatırıyordum düz bı şekilde bı iş yapacaksam rahat oluyodu. Ana kucağı almadım puset işimi gördü. Dışarda tek başınaysan taşıması zor oluyor bebek arabası uyumlu olanlar daha iyi o yüzden ama yolculuk için ideal.

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Ana kucagi bana poset tasir gibi geliyo 🤷 puset evet agir oluyo bebek agirlastikca ama bebek arabasiyla birlikte alirsan ekstra bir yoruculugu olmuyor . Hem pusette daha derli toplu duruyor hareketlenmeye baslayincada daha iyi oluyor kemerlerinden baglaninca

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar