KONUM BEBE襤M襤N UYKUSUNDA ALAMASI 朮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde S羹meyra.G繹k癟ek taraf覺ndan oluturulan KONUM BEBE襤M襤N UYKUSUNDA ALAMASI 朮 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 540 kez g繹r羹nt羹lenmi, 43 yorum ve 3 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 KONUM BEBE襤M襤N UYKUSUNDA ALAMASI 朮
Konbuyu balatan S羹meyra.G繹k癟ek
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan S羹meyra.G繹k癟ek
襤nstagram hesab覺m覺z覺 takip edin indirimleri ka癟覺rmay覺n @gebelikhamilelikannelik

Sinem&masal

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
6 Ekim 2021
D覺 癟覺kartt覺 can覺m bencede korkudan olabilir
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Ya bir g羹n 繹yle degilki yani hafta da 2 3 kez 繹yle ben tabiki k覺zm覺yorum ufac覺k bebek ne anlas覺n kizmaktan ben ona k覺yam覺yorum bile ablas覺 bazen oyuncak elinden al覺p ba覺r覺yor oda k覺z覺yor al覺yor oyunca覺 elinden ald覺覺 i癟in onun i癟in de geceleri uykusunda agliyacagini d羹羹nm羹yorum s羹rekli olmuyor 癟羹nk羹
Valla bac覺m ya korkuyo yada ablasinin ba覺rmas覺 dan etkileniyor bebekler g羹n i癟erisinde korktuklar覺 zaman uykusunda alayarak veya 癟覺l覺k atarak uyan覺rlar

Benim bebeimde hen羹z iki ayl覺k uykusundan dudaklar覺ni b羹k羹p alayarak uyan覺yor alamaktan 癟ok kap覺 seslerini duyunca birden s覺癟r覺yor
O 癟ok normal art覺k duyuyo 癟羹nk羹 yava yava seslere al覺覺r zamanla

S羹meyra.G繹k癟ek

G繹k癟em儭 G繹kperim儭
rank
Kat覺l覺m
30 Eyl羹l 2022
Benim bebeimde hen羹z iki ayl覺k uykusundan dudaklar覺ni b羹k羹p alayarak uyan覺yor alamaktan 癟ok kap覺 seslerini duyunca birden s覺癟r覺yor
Yaaaa k覺yamam ben ona yesinler onu az覺n覺 旦旦

Valla bac覺m ya korkuyo yada ablasinin ba覺rmas覺 dan etkileniyor bebekler g羹n i癟erisinde korktuklar覺 zaman uykusunda alayarak veya 癟覺l覺k atarak uyan覺rlar

O 癟ok normal art覺k duyuyo 癟羹nk羹 yava yava seslere al覺覺r zamanla
Hakl覺s覺n 朮

Yenianni_

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
17 Ocak 2023
G羹nayd覺n k覺zlar benim k覺z覺m 1 ya覺nda s羹rekli geceden sabaha kadar uykusunda al覺yor 繹yle ac覺kl覺 al覺yor ki anlatamam yani sanki k繹t羹 r羹ya g繹r羹yor h覺癟k覺ra h覺癟k覺ra al覺yor kalk覺p yan覺ma gidiyorum sa癟lar覺n覺 seviyorum yok annecim diyorum sonra biraz sakinleiyo onu b繹yle g繹r羹nce 癟ok 羹z羹l羹yorum niye b繹yle yap覺yor sizinde bebeginiz yapt覺 m覺 b繹yle hi癟 ...Ayetel K羹rsi okuyorum Felak nas suresi okuyorum s羹rekli birde 羹st羹ne 朮朮az 繹nce yine alad覺 bakt覺m g繹z羹 kapal覺 al覺yor uyuyordu yani sesimi duyunca sustu uyumaya devam etti

Tamam 癟ok teekk羹rler 歹

K羹癟羹k bir tane yasin defteri de var asl覺nda

Bide birey diyecem ya belki inanmiyacaksiniz ben k繹t羹 r羹yalar g繹r羹yorum bu hamilelikte ne zaman hangi g羹n ben k繹t羹 r羹yalar g繹r羹yorum bebeim de o g羹n 繹yle al覺yor sanki ayn覺 r羹yay覺 o g繹r羹yor gibi ben 繹yle hissettim bilmiyorum ama
Kuzum benim olum 2 ayl覺k, ona ramen uykusundan bir iki kere 癟覺l覺k atarak uyand覺 g繹zler kapal覺 bunlar daha sabi melekleri g繹r羹yorlar, onlarla oynuyorlar, gidince 羹z羹l羹yorlar bebeklerin r羹ya g繹rd羹羹 kesinlememi sana gelince sendede normal 癟羹nk羹 ayn覺 eyleri ya覺yorum bak daha ayl覺覺z

S羹meyra.G繹k癟ek

G繹k癟em儭 G繹kperim儭
rank
Kat覺l覺m
30 Eyl羹l 2022
Kuzum benim olum 2 ayl覺k, ona ramen uykusundan bir iki kere 癟覺l覺k atarak uyand覺 g繹zler kapal覺 bunlar daha sabi melekleri g繹r羹yorlar, onlarla oynuyorlar, gidince 羹z羹l羹yorlar bebeklerin r羹ya g繹rd羹羹 kesinlememi sana gelince sendede normal 癟羹nk羹 ayn覺 eyleri ya覺yorum bak daha ayl覺覺z
Yaa evet valla olabilir

T羹m sayfalar y羹klendi.

Son mesajlar