'KONUM ELEKTRİKLİ GÖGÜS POMBASI"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 'KONUM ELEKTRİKLİ GÖGÜS POMBASI\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,344 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı 'KONUM ELEKTRİKLİ GÖGÜS POMBASI\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Selamun Aleynküm Hayırlı Günler Kızlar Nasılsınız Kızlar Napiyorsunuz Ben Artık Yavaş Yavaş Herşeyi Araştırıyorum Kızlar Doğumdan Sonra Sorunlar Yaşamamak İçin Bebeklerime Yeterli Olabilmek İçin Gögüs Ucum Hiç Yok Elektrikli Gögüs Pombasi Yararlımı Bana Faydası Olur mu? Kullanan Varmı??? Almalımıyım Sizce Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim ❤️

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Selamun Aleynküm Hayırlı Günler Kızlar Nasılsınız Kızlar Napiyorsunuz Ben Artık Yavaş Yavaş Herşeyi Araştırıyorum Kızlar Doğumdan Sonra Sorunlar Yaşamamak İçin Bebeklerime Yeterli Olabilmek İçin Gögüs Ucum Hiç Yok Elektrikli Gögüs Pombasi Yararlımı Bana Faydası Olur mu? Kullanan Varmı??? Almalımıyım Sizce Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim ❤️
Bende de aynı durum 😂. Slikon meme uçluğu kullanıcam o da alırsa tabi 😅

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Hiç kullanmadım ben

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Herşeyden önemlisi doğumdan sonra bir saat içinde bebekler anne göğsünü tutmalı mama takviyesinde kesinlikle kaşık önemli kuzum. Senin paşaların olacağı için elektirikli olması kolayına gelir. Ayrıca göğüs ucu Küçük olması bebeğin emme refleksi kuvvetli ise her şekilde tutar belli bir zaman sonrada baya bi belirginleşir endişeye gerek yok kuzum.

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Herşeyden önemlisi doğumdan sonra bir saat içinde bebekler anne göğsünü tutmalı mama takviyesinde kesinlikle kaşık önemli kuzum. Senin paşaların olacağı için elektirikli olması kolayına gelir. Ayrıca göğüs ucu Küçük olması bebeğin emme refleksi kuvvetli ise her şekilde tutar belli bir zaman sonrada baya bi belirginleşir endişeye gerek yok kuzum.
Teşekkür ederim birtanem ❤️❤️❤️😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de aynı durum 😂. Slikon meme uçluğu kullanıcam o da alırsa tabi 😅
Kuzum bende deniyecem🤣🤣🤣

Hiç kullanmadım ben
Araştırıyorum kuzum bende

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Rica ederim kuzum 🥰 ben ilk manuel pompa aldım baktım beni yoruyor sonra elektrikli aldım rahat ettim valla.
Eminem hiç iç bile yok kardesimdede öyleydi çok uğraştık biz emmmedi mamma icdi bendede anne sütü içsin diye araştırıyorum elektrikli pombayi hangi marka kullandın Eminem nasıl kullanılıyor ❤️❤️🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Eminem hiç iç bile yok kardesimdede öyleydi çok uğraştık biz emmmedi mamma icdi bendede anne sütü içsin diye araştırıyorum elektrikli pombayi hangi marka kullandın Eminem nasıl kullanılıyor ❤️❤️🥰
Wee baby kullandım kuzum vakumlu göğsüne yapışıyor altında biberon çekim gücü derecesi var kendine göre ayarlıyorsun. 20 dk sağıyordum. Bebekte etkili emmede 20 dk da göğüsü boşaltır zaten

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Wee baby kullandım kuzum vakumlu göğsüne yapışıyor altında biberon çekim gücü derecesi var kendine göre ayarlıyorsun. 20 dk sağıyordum. Bebekte etkili emmede 20 dk da göğüsü boşaltır zaten
Alllah razı olsun canım çok sağol ben trentyoldan bakayım 💕💕😍

Kaç haftaliksin canim benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar