"KONUM" UYKU SORUNU😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUM\" UYKU SORUNU😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 884 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı \"KONUM\" UYKU SORUNU😥
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Hayırlı Sabahlar Güzel Gününüz Olsun İnşallah Allahın Rahmeti Bereketi Üzerinize Olsun İnşallah 🤲🏻 Ben Sağa Dönüyorum Yatamıyorum Dola Dönüyorum Yine Yatamıyorum İyice Ağrım Oluyor O Zaman Sabaha Kadar 'Da Yatamadım Ağrımdan Dolayı🥺😢

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Biraz yuksek yastik koyup uyumayı denedin mi? Egimli sekilde yatinca benim agrilarim hafifliyor ve uyuyordum. Allah kolaylık versin.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Hayırlı Sabahlar Güzel Gününüz Olsun İnşallah Allahın Rahmeti Bereketi Üzerinize Olsun İnşallah 🤲🏻 Ben Sağa Dönüyorum Yatamıyorum Dola Dönüyorum Yine Yatamıyorum İyice Ağrım Oluyor O Zaman Sabaha Kadar 'Da Yatamadım Ağrımdan Dolayı🥺😢
Hayırlı sabahlar canım benim ❤️
Maalesef ki gebelikte böyle uyku sorunları oluyor kuzum biraz zorluk çekeceksin uyku konusunda sonuçta iki can var karnında rahat uyuyamazsin sabırlı ol kuzum genelde sol tarafına uzan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biraz yuksek yastik koyup uyumayı denedin mi? Egimli sekilde yatinca benim agrilarim hafifliyor ve uyuyordum. Allah kolaylık versin.
Aynen bende öyle yapıyordum bazen

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Hayırlı sabahlar canım benim ❤️
Maalesef ki gebelikte böyle uyku sorunları oluyor kuzum biraz zorluk çekeceksin uyku konusunda sonuçta iki can var karnında rahat uyuyamazsin sabırlı ol kuzum genelde sol tarafına uzan

Aynen bende öyle yapıyordum bazen
İnşallah Canım benim Çok Sağol Kuzum ♥️

Denemedim Kuzum Ama Denerim Teşekkür Ederim♥️

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah Canım benim Çok Sağol Kuzum ♥️

Denemedim Kuzum Ama Denerim Teşekkür Ederim♥️
Yan yatarken bacak arana ince bi yastık koyarak da uyumayi deneyebilirsin. İlerleyen zamanlarda daha cok isine yarar. Dogumdan sonra agrilarin hicbiri hatirlanmiyor ☺️

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar