Konumuz”1 yaş aşısı “

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz”1 yaş aşısı “ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,166 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Konumuz”1 yaş aşısı “
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi geceler prensesler yarın kayranın 1 yaş aşısı var şükür şuana kadar olana aşılarda herhangi bir yan etki olmadı inşallah bunda da olmsz diyorum ama ne gibi yan etkiler oluyor her ihtimale karşı gitmeden ağrı kesici vereceğim ama yapabileceğim başka bir şey var mı bilgili anneler yazarsa sevinirim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İyi geceler prensesler yarın kayranın 1 yaş aşısı var şükür şuana kadar olana aşılarda herhangi bir yan etki olmadı inşallah bunda da olmsz diyorum ama ne gibi yan etkiler oluyor her ihtimale karşı gitmeden ağrı kesici vereceğim ama yapabileceğim başka bir şey var mı bilgili anneler yazarsa sevinirim
Exstra birsey yapmana gerek yok gitmeden yarimsaat önce elinde hangi agri kesici varsa ver ben Larene parol kullanıyorum diğerlerine göre daha cok etki ediyor insallah bir sknti cikmazda ilac kullanmama gerek kalmaz

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canım tekrardan 🤗 ya bnde ağrı kesici veriyorum aşıdan önce ama etkisini öldürüyor aşının demişlerdi bilmiyorum ama veriyorum ateşe ve ağrıya karşı cnm başka bir şey yapmana gerek yok canımsın 😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba canım tekrardan 🤗 ya bnde ağrı kesici veriyorum aşıdan önce ama etkisini öldürüyor aşının demişlerdi bilmiyorum ama veriyorum ateşe ve ağrıya karşı cnm başka bir şey yapmana gerek yok canımsın 😍
Yaa öyle mi eğer öyleyse vermeyeyeyğm o zaman gerçi bana önceki aşılardan kayra hep hastanede olduğunda doktorumuz ağrı kesici verip getir demişti 🤔 sende benim canımsın kuzucuk teşekkür ederim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yaa öyle mi eğer öyleyse vermeyeyeyğm o zaman gerçi bana önceki aşılardan kayra hep hastanede olduğunda doktorumuz ağrı kesici verip getir demişti 🤔 sende benim canımsın kuzucuk teşekkür ederim
Rica ederim canım benim 😍 ee doktor da öyle demişse sıkıntı yok bana da kaynnm şurup ver demişti aşıyı yapacak olan hemşire aşıdan sonrada verebilirsin demişti ama buradan bir kaç kişi verme demişti

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım götürmeden duş aldır karnını doyur iyice ve ağrı kesici ver şurup sonra götür çünkü bu biraz daha farklı bir iğne Ali de ateşlenmez di ama bu aşıda rahatsız olmuştu ağrıları falan vardı, pek yapacağın bişey yok dikkat et ateşine falan bişey olmaz inşallah 🤲♥️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bence verme aşıdan önce eğer aşıdan sonra ateş vs olursa ver her çocuk ta aynı etkiyi göstermiyor benim çocuklarımda hiç yan etki vs olmadı ateş filan yinede en bilirsin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gitmeden ağrı kesici vermene de gerek kuzum gerekirse verirsin. Boşuna ilaç girmesin vücuduna şimdi. Diğer şeyler rutin yan etkiler yani ekstra birşey yok. İnşallah da olmaz 🙏 hayirli olsun yaşı Kayra bey in. Rabbim saklasın gözlesin kuzumu🤲❤️💙💙

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım götürmeden duş aldır karnını doyur iyice ve ağrı kesici ver şurup sonra götür çünkü bu biraz daha farklı bir iğne Ali de ateşlenmez di ama bu aşıda rahatsız olmuştu ağrıları falan vardı, pek yapacağın bişey yok dikkat et ateşine falan bişey olmaz inşallah 🤲♥️
Tamamdır mariyam çok teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gitmeden ağrı kesici vermene de gerek kuzum gerekirse verirsin. Boşuna ilaç girmesin vücuduna şimdi. Diğer şeyler rutin yan etkiler yani ekstra birşey yok. İnşallah da olmaz 🙏 hayirli olsun yaşı Kayra bey in. Rabbim saklasın gözlesin kuzumu🤲❤️💙💙
Allah razı olsun eminem 🙏🏻 o zamsn aşıdan sonra vereyim csnım bir sıkıntı olursa diye sen de mantıklı konuştun boşa ilaç girmesin vucuduna miniğin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar