Sorum var Konumuz bebeğin kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Konumuz bebeğin kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 964 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz bebeğin kilosu
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Patimat

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Dun kontrollüm vardi 24+5 bebeğin kilosu 1 kilo 80 Gr dedi normalmı bana fazla kilo geldi gec hafta gitimdr 700 Gr dedi şekerim cıkmaz dimi
Doktor bir şey demedi mi o an canım ben çarşamba günü gittim bebeğin karnı biraz büyük dedi hemen yatış dedi iki gün şeker takibi yapıldı şekerim ilk gün yüksek çıkıyordu iki günde çok şükür düştü taburcu oldum gebe servisinde tedavi gördüm

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Bir problem çıkarsa korkma canım dahiliyeye yönlendiriyor gerekli ise insulin veriliyor
İnşallah bişey cıkmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor bir şey demedi mi o an canım ben çarşamba günü gittim bebeğin karnı biraz büyük dedi hemen yatış dedi iki gün şeker takibi yapıldı şekerim ilk gün yüksek çıkıyordu iki günde çok şükür düştü taburcu oldum gebe servisinde tedavi gördüm
Yok cnm bişey demedi herşey normal dedi sen kac haftalıksın bide kaç kilo bebeğin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok cnm bişey demedi herşey normal dedi sen kac haftalıksın bide kaç kilo bebeğin

Tüm sayfalar yüklendi.