Sorum var Konumuz emzik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkraNur'annesi💕💕 tarafından oluşturulan Konumuz emzik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 206 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz emzik
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi💕💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Durunun annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar kızım 35 günlük emzik veriyorum bir türlü emiyor tatlı şeyler sürüyorum emzige başta emiyor sonra diliyle geri iterek çıkarıyor.🤦
Bazı bebekler emziği sevme canım bebeğin çok küçük bence tatlı şeyler sürerek verme yine sen bilirsin ama midesi ciğeri kaldırma çocuğun çok vermek istiyor isen kendi sütünü sur öyle ver csnim. Yada başka bir emzik kullan istersen

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kızım 35 günlük emzik veriyorum bir türlü emiyor tatlı şeyler sürüyorum emzige başta emiyor sonra diliyle geri iterek çıkarıyor.🤦
Canım kızımda emzik tutmadı her çeşit emzik aldim ama yinede tutmadı. Bazı bebekler kabul etmiyor. Tatlı şeyleri midesi bağırsakları tolere edemez gaz yapar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bazı bebekler emziği sevme canım bebeğin çok küçük bence tatlı şeyler sürerek verme yine sen bilirsin ama midesi ciğeri kaldırma çocuğun çok vermek istiyor isen kendi sütünü sur öyle ver csnim. Yada başka bir emzik kullan istersen
Kesinlikle ayseye katiliyorum kendi sütünü damlatip verebilirsin birde emzik hangi marka kullaniyosun bazi bebeklerde emzik yapısına gorede almaaya biliyor benim kizima avent aldim agzina degdirmedi wee bayb aldim ve bi kac ta marka emzik sen git o kadar emzik icinde wee bayb em ondan baskasini agzina değmiyor suan

Bebekler her emziği kabul etmeye biliyor damaklı damsız ucu top gibi olan kauçuk emzikler var ille vermek istiyorsan bir kaç çeşit alıp denemen lazım.
Benim şekli sebebiyle en güvendiğim emzik avent oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar