Konumuz "İstanbul"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz \"İstanbul\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,906 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Konumuz \"İstanbul\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlı akşamlar kızlar belki duymamıssinizdir. İstanbul da patlama olmuş ölü ve yaralılar varmış rabbim ailelerine sabır versin inşallah vefat eden insanların mekanı cennet olsun. İnşallah aramızda patlama da ailesi hasar gören arkadaşlar yoktur🤲🏻. Allah'ım herkese acil şifalar versin 🤲🏻

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı akşamlar kızlar belki duymamıssinizdir. İstanbul da patlama olmuş ölü ve yaralılar varmış rabbim ailelerine sabır versin inşallah vefat eden insanların mekanı cennet olsun. İnşallah aramızda patlama da ailesi hasar gören arkadaşlar yoktur🤲🏻. Allah'ım herkese acil şifalar versin 🤲🏻
Duymadım Ayşem bölmüş haberim yok hiç

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Evet yaa bu akşam haberlerde gördüm. Rabbim ölenlerin mekanını cennet eylesin, ailelerine sabır versin. Yaralılara da şifa versin inşallah 🤲 çok üzüldümm.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Duymadım Ayşem bölmüş haberim yok hiç
Haberlere suanlik verilmiyormus aslında ilk verildi sonra yayın yasağı getirmişler en son 6 tane kişinin hayatını kaybettiğini duydum 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet yaa bu akşam haberlerde gördüm. Rabbim ölenlerin mekanını cennet eylesin, ailelerine sabır versin. Yaralılara da şifa versin inşallah 🤲 çok üzüldümm.
Amin canım amin 🤲🏻

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Aminnn. Benda vidiolarini izladim goruntu cok kotu Allah acil sifaler versin ins😔

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Haberlere suanlik verilmiyormus aslında ilk verildi sonra yayın yasağı getirmişler en son 6 tane kişinin hayatını kaybettiğini duydum 🥺

Amin canım amin 🤲🏻
Ya aşkım senden yeni duydum🥺🥺😭😭😭 neden peki patlama mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Patlama olmuş canım bir tane kadından şüphe ediyorlardı sanırım canlı bomba aklıma tek o geldi benim sorma zaten yayın yasağı getirdiler

Aminnn. Benda vidiolarini izladim goruntu cok kotu Allah acil sifaler versin ins😔
Amin canım amin

Ya aşkım senden yeni duydum🥺🥺😭😭😭 neden peki patlama mi
Evet canım patlama nedeni belli değil diye biliuprum

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Patlama olmuş canım bir tane kadından şüphe ediyorlardı sanırım canlı bomba aklıma tek o geldi benim sorma zaten yayın yasağı getirdiler

Amin canım amin
Çok üzüldüm rabbim yardimcilqri olsun Allah'ım acil şifalar versin neler oluyor 🥺🥺🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok üzüldüm rabbim yardimcilqri olsun Allah'ım acil şifalar versin neler oluyor 🥺🥺🥺
Amin canım uzun süredir böyle bir olay olmamıştı yada ben duyamadım kayradan fırsatım olmuyor ki TV ye bakamıyorum anca uyuyunca bakıyorum o zaman da haberler bitmiş oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.