Sorum var Konumuz uyku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Konumuz uyku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 559 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz uyku
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anne adayları arkadaşlarım herkesin Ramazanı mübarek olsun rabbim herkesin ibadetlerini kabul ve makbul etsin inşallah 10 aylık oğlumda uyku problemi var nerdeyse dogdundan beri artık gercekden kafayı siyirmak üzereyim gece çok sık uyaniyo gündüz maksimum bır saat uykusu var ne yapacağımı sasirdim bide şimdi mübarek ramazan ayı hiç dinlenemiyorum namaz kuran hakgetire beş dk durduğu yok benim gibi olan varsa bı öneri veeebilirmi

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anne adayları arkadaşlarım herkesin Ramazanı mübarek olsun rabbim herkesin ibadetlerini kabul ve makbul etsin inşallah 10 aylık oğlumda uyku problemi var nerdeyse dogdundan beri artık gercekden kafayı siyirmak üzereyim gece çok sık uyaniyo gündüz maksimum bır saat uykusu var ne yapacağımı sasirdim bide şimdi mübarek ramazan ayı hiç dinlenemiyorum namaz kuran hakgetire beş dk durduğu yok benim gibi olan varsa bı öneri veeebilirmi
Gece uykusu nasıl canım mesela kaç saat uyuyo

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Valla bende senin gibiyim kafayı yiyecem iki saattir uyutmaya çalışıyorum uyumuyor bir ılık banyo yaptır belki mayişip uyut

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
A
Al bendende o kadar 😒ne yaocaz biz böyle

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Varsa bi öneri bende kenarda beklim gündüz uyku bizdede yok en fazla yarım saat 45 dk vallahi hiç bi işi yetiştiremiyorum yok mu uyutacak bi yöntem 🥰
Yapilmiyoki canım o 45 dkya ne yapabiliriz dinlenelimmi yemekmi yapalım temizlikmi benimki erkek çocuğu ama eşkiya gibi bişey bı bebek kıçının üstünden iki dk oturmazmi afedersin ama yok enerjisi tavan okadar yorgunluğa yat uyu dinlen ne beni dinlendiriyo ne kendini sagolsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

A
Al bendende o kadar 😒ne yaocaz biz böyle
Ben bilsem bacım vallahi gözlerimin ici yaniyo artikk uykusuzluktan dün gece 4de bı uyandı hadi dedim mamasını yer gene uyur nerde imsak oldu anca uyudu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yapilmiyoki canım o 45 dkya ne yapabiliriz dinlenelimmi yemekmi yapalım temizlikmi benimki erkek çocuğu ama eşkiya gibi bişey bı bebek kıçının üstünden iki dk oturmazmi afedersin ama yok enerjisi tavan okadar yorgunluğa yat uyu dinlen ne beni dinlendiriyo ne kendini sagolsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bilsem bacım vallahi gözlerimin ici yaniyo artikk uykusuzluktan dün gece 4de bı uyandı hadi dedim mamasını yer gene uyur nerde imsak oldu anca uyudu
Allah'ım yardımcımiz olsun canım ne diyeyim valla benim oğlum 6 aylık seninki gene büyükmus canım aslında uyku düzeni olmasi gerekir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar