Konumuz"enfeksiyon"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz\"enfeksiyon\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,426 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Konumuz\"enfeksiyon\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bazılarımız biliyor 2 gündür filan sıtma tuttu baya hastaydım bugun sol göğüsüm kıpkırmızı ve az önce duştan çıktım kayrayı emzirmeden biraz sağayım dedim göğüsümü komple enfeksiyon aktı hala da geliyor ne yapacam ben şimdi 🤦🏻‍♀️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bazılarımız biliyor 2 gündür filan sıtma tuttu baya hastaydım bugun sol göğüsüm kıpkırmızı ve az önce duştan çıktım kayrayı emzirmeden biraz sağayım dedim göğüsümü komple enfeksiyon aktı hala da geliyor ne yapacam ben şimdi 🤦🏻‍♀️
Hadi yaa iki gündür mü var kuzum çok geçmiş olsun. Mutlaka doktora git antibiyotik şart gibi. Mastit olmuşsun. Üzüldüm ya

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayirdir aysenurum hastamisin soramadım seni yeni oturdum neyin var doktora gitsene canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hadi yaa iki gündür mü var kuzum çok geçmiş olsun. Mutlaka doktora git antibiyotik şart gibi. Mastit olmuşsun. Üzüldüm ya
Ya 2 gündür kötüydüm baya enfeksiyon yeni çıktı dünde sağdım ama böyle değildi aynem Perşembe doktora gidecem . Şimdi kayrayı emzirzem mi o göğüsümle emzirmesem mi onu düşünüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayirdir aysenurum hastamisin soramadım seni yeni oturdum neyin var doktora gitsene canim
2 gün önce sıtma tuttu kuzum ateşli ateşli geziyordum şimdi de enfeksiyon geliyor göğüsümden 🤦🏻‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ayşem göğsündekii bütün süt sağ önce göğsünü boşalt daha sonra emzir bebeği hatta doktor da görün kuzum Çok geçmiş olsun canım benim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşem göğsündekii bütün süt sağ önce göğsünü boşalt daha sonra emzir bebeği hatta doktor da görün kuzum Çok geçmiş olsun canım benim
Sağdım canım hatta dünden komple sağdım ama şimdi duştan çıkınca geldi hep anlamadım 🤦🏻‍♀️ kayrayı emzireyim mi o göğüsmşe ne yapayım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar