Sorum var Konya şehir hastanesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Konya şehir hastanesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,472 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konya şehir hastanesi
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esrabeyza

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Herkez iyi diyor ama Bn gidemedim canm Bi türlü randevu alamadım
Tamm canım teşekkürler bende hep iyi diye duyuyorum ama bende hiç gitmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bn gidiyordum ve doğumunda orda gerçekleşti o kadar çok memnun kaldım ki herşeyiyle mukemmeldi 20 gün oldu doğum yapalida
Çok sağol canım normal doğum mu oldu senin

Emineee

Kayıtlı Üye
rank
Şehir hastanesinde doğum yapanınız gideniniz varmı nasıl memnun kaldınızmı
Arkadaşım 1 ay önce normal doğum yaptı gayet iyi olduğunu söyledi çok güzel ilgileniyorlar dedi memnun kalmış. Bende yarın selçuk tıp 'ta sezeryan doğum yapacağım orasida iyi ben orayı tercih ettim şehir hastanesi çok uzak bana.

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşım 1 ay önce normal doğum yaptı gayet iyi olduğunu söyledi çok güzel ilgileniyorlar dedi memnun kalmış. Bende yarın selçuk tıp 'ta sezeryan doğum yapacağım orasida iyi ben orayı tercih ettim şehir hastanesi çok uzak bana.
Teşekkürler canım aslında selçuklu tıpta çok uzak değil bana eşimde oraya gidelim diyor canım ayrıyetten kendine öz3l oda istesen veriyorlarmı belli bi ücret ödeniyormuş galiba bide alahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin buraya hastaneden memnun kalırsan veya kalmazsan buraya yazarsan sevinirim sen nerde oturuyorsun ben cumhuriyetteyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özeller Çok Yüksek Kuzum Fiyatları🙄🙄🙄
Aynen canım şu zamanda hiç özele gidilecek gibi değil malesef eşim özele götürmeyi tekif etti ama benim rahatım için oraya vereceğim parayı çocukların ihtiyaçlarını alırım diye düşündüm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar