Köprücük kemigi kırık 😒😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Köprücük kemigi kırık 😒😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 884 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Köprücük kemigi kırık 😒😒
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
11 gun once dogum yaptım dogum biraz zordu bebegimin dogumda köprücük kemigi kırılmıs bugun ortapedı doktoru baktı 1 ay sonra yine gelin dedi sizde de oldu mu yada tanıdıklarınızda merak ettım

Rümeysa Rümeysa

Kayıtlı Üye
rank
11 gun once dogum yaptım dogum biraz zordu bebegimin dogumda köprücük kemigi kırılmıs bugun ortapedı doktoru baktı 1 ay sonra yine gelin dedi sizde de oldu mu yada tanıdıklarınızda merak ettım
Yeğenimin doğumda kolunu kırmışlardı bikac gün sonra farkedildi devlet hastanesinde şimdi ablam 2. Gebeliginde özele gidiyor

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Annem beni doğurduğunda benim aynı sorunun olmuş, 6 kg doğmuşum bu yüzden zor bir doğum olmuş ve ebeler çok cekistirmisler çıkmam için bir an evvel. Sanırım o ara omuz takılması oldu ve zorlamadan dolayı kemiğin kırılmış. Çok şükür bir sakatlik kalmamış. Geçmiş olsun, çok üzüldüm bir an evvel toparlanır bebehin umarım.

Nazlııı

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım benim bebegiminde doğum esnasında omzu çatladı 1 ay kolu hiç oynamadan bantladı 1 ay sonra düzeldi çok şükür psikoljik olarak atlatması zor ama çok şükür geçti.sizede geçmiş olsun

Rabia194

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda oldu korkma kendiliğinden geçiyor çok kıyafet değiştirmemeye çalış birde kundak yapma korkma bişey olmaz çok küçükler çabuk kayniyor

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah gecer kuzumun da doktor 1 ay sonra bakalım dedi kaynamaya baslamıs dedi sol tarafına yatırma sırt ustu yatsın hep dedi bakalım duzelır ınsallah yavrum agladıkca İcim parcalanıyor

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun. Ben 2 yıl yenidogan hemsireligi yaptim köprücük kemiği kırıkları cok sık rastlanır özellikle iri bebeklerde ve çocuk doktorlari daima şunu söyler Kas zedelenmesi olacağına kırık olsun o hemen iyilesir hiç bir müdahale yapılmaz ortopedi kontrolü yeterli olur Allah in izniyle. Tekrar çok geçmiş olsun Rabbim sağlıklı hayırlı ömürler versin

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun. Ben 2 yıl yenidogan hemsireligi yaptim köprücük kemiği kırıkları cok sık rastlanır özellikle iri bebeklerde ve çocuk doktorlari daima şunu söyler Kas zedelenmesi olacağına kırık olsun o hemen iyilesir hiç bir müdahale yapılmaz ortopedi kontrolü yeterli olur Allah in izniyle. Tekrar çok geçmiş olsun Rabbim sağlıklı hayırlı ömürler versin
Sagol canım aynen biraz iri bi oglum oldu insallah kısa zamanda ıyılesır doktor 1 ay sonra bi daha bakacak ınsallah ıyılesmıs der 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar