Sorum var Kordon dolanmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice... tarafından oluşturulan Kordon dolanmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 998 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kordon dolanmasi
Konbuyu başlatan Hatice...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam kordon dolanmasi kimin basina gelmis? Ben 36 haftalik hamileyim bebeyin boynuna 3defa kordon dolanmasi var. Bide ters duruyo popodan geliyo. Kimin basina gelmis boyle bi sey kac haftasinda dogmus bir sorun olmamiski?
Canım bebeğinin hareketlerini takip et günde 10 dan az olmamalı. Doktorunda söylemiş olmalı bu durumda ne yapılacağını

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Selam kordon dolanmasi kimin basina gelmis? Ben 36 haftalik hamileyim bebeyin boynuna 3defa kordon dolanmasi var. Bide ters duruyo popodan geliyo. Kimin basina gelmis boyle bi sey kac haftasinda dogmus bir sorun olmamiski?
Ben bunu da annemden duymuştum ablam benim bir büyüğüm yani kordon dolanmış halde doğmuş şuan gayet sağlıklı birsey olmuyor demek ki bilmiyorum 🤗🤲 inşallah senin bebişinde sağlıkla dünyaya gelir doktor birşey demedi mi bu konuda peki?

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Bir sorun olmaz Allah'ın izniyle kordon dolanması sıkça oluyor gebelikte ters olması da sorun olmaz bebek son anda bile doğum pozisyonu alabiliyor oda olmadı en kötü ihtimalle sezaryen doğum olur ki bence bebeğin ve sizin sağlığınız iyi oldukça doğum şeklinin cokda önemli olmadığı tabikide normal daha iyi ama söz konusu sagliksa zaten en doğru kararı doktorunuz verecektir

R

Rabia İnaltekin

Guest
Ben 1hafta önce doğum yaptım 37haftalik 3kere boynuna kordon dolanmisti o yüzden doktor daha beklemek riskli olduğunu söyledi sezeryanla doğum yaptım çok şükür hiçbir sıkıntı olmadan bebeğimi kucağıma aldım ama bence 37haftalikken doğuma karar vermesi gerekiyor doktorun

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeyin haraketlerini kontrolde sakla birde öyle olduğunda çok zaman riske atmamak için sezeryana alıyor doktorlar hakkında hayırlısı İnşaALLAH Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🤲🙏

Ümm Fatıma

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim tanıdığım bi kardeş var çocuğunun 3 çü de kordon dolanarak ters geldi ve normal doğum yaptı allah'a hamdolsun hicbir sıkıntı olmadı ama doktorlar sıkıntı olmasın diye sezeryan yapabiliyo

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebeğimin de kordonu dolanmıştı boynuna ama bi tur doğum yapana kadar da öyleydi hatta ben sezeryan oldum tabi dikkat et hareketlerini sürekli takip et olur mu hareket etmezse doktora git böyle şeyler beklemeye gelmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar