Korkulacak bir durum var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SErpilll tarafından oluşturulan Korkulacak bir durum var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 423 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkulacak bir durum var mı
Konbuyu başlatan SErpilll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SErpilll

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yeni üyeyim yardımcı olursanız sevinirim. 22 haftalık hamileyim 20.hafatama kadar bebişin hareketlerini hissediyordum. Şimdi ki günlerde çok az hissediyorum normal mi
Hergün aynı şekilde hareket etmez canım kendini yormuş olabilirsin o yüzden azalmış olabilir tatlı şeyler ye dinlen hareketlerini takip et Allah in izniyle korkulacak bi durum yoktur diye düşünüyorum ama aklımda kalmasın diyorsan bı doktora görün istersen

SErpilll

Kayıtlı Üye
rank
Hergün aynı şekilde hareket etmez canım kendini yormuş olabilirsin o yüzden azalmış olabilir tatlı şeyler ye dinlen hareketlerini takip et Allah in izniyle korkulacak bi durum yoktur diye düşünüyorum ama aklımda kalmasın diyorsan bı doktora görün istersen
İnşallah ilk gebeliğim hemen herşeyi araştırıyorum o yüzden de stres yapıyorum galiba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar