korona olmuşum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan korona olmuşum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 784 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı korona olmuşum
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
D
ne yapmam lazim hiç bilmiyorum kemiklerim agriyo beynim catliyo midem bulaniyo sanki dövmuşler beni okadar her yerim agriyo agri kesici iciyom fayda etmiyo nasil biraz daha rahatlarim
Doktorunla konuw en iyisini o bilir cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

D

Allah wifa versin rebim 2 nizode korusun 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

D

Allah wifa versin rebim 2 nizide korusun 🤲🏻

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
ne yapmam lazim hiç bilmiyorum kemiklerim agriyo beynim catliyo midem bulaniyo sanki dövmuşler beni okadar her yerim agriyo agri kesici iciyom fayda etmiyo nasil biraz daha rahatlarim
Canım kullanabileceğin başka ilaç yok.bol bol meyve ve sebze yeki vücudun güçsüz düşmesin ıhlamur iç vücudunu rahatlatsın çok geçmiş olsun.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah şifa versin canım çok geçmiş olsun Rabbim korusun sizi ben o süreçte hep bol ekşili yeşil salata yedim c vitaminine yüklen biraz ve bol bol su iç sadece bitki çaylarına yönelme

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım rabbim acil şifalar versin inşallah 🙏 bol su iç, c vitamini tüket, yemene dikkat et düzenli beslen, bol sarımsak tüket, nane limon kaynat iç dikkat et kendine bi an önce iyileşirsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.