Küçük yaşta gebelik

• Konbuyu başlatan Küçük bir kız
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Küçük bir kız tarafından oluşturulan Küçük yaşta gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 894 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Küçük yaşta gebelik
Konbuyu başlatan Küçük bir kız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo
K

Küçük bir kız

Guest
17 yaşındayım ve 20 haftalık gebeyim pek beklemiyordum sürpriz oldu açıkçası çocukları çok severim ama yaşım küçük olduğu için bazı korkularım var ne yapabilirim

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
17 yaşındayım ve 20 haftalık gebeyim pek beklemiyordum sürpriz oldu açıkçası çocukları çok severim ama yaşım küçük olduğu için bazı korkularım var ne yapabilirim
Küçük yaşta evlendin galiba bn 17 yaşında anne oldum 16 yaşında hamileydim korkucak hiç bsy yok rabbimin bir emaneti sana o hem bak beraber büyürsunuz güzel şeyler düşün Allah yardım ediyor hiç korkma canm 🌺

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Küçük yaşta evlendin galiba bn 17 yaşında anne oldum 16 yaşında hamileydim korkucak hiç bsy yok rabbimin bir emaneti sana o hem bak beraber büyürsunuz güzel şeyler düşün Allah yardım ediyor hiç korkma canm 🌺
Benimde sen gibi canım büyük oğlum doğdu 1 ay sonra 18ime girdim bende. Annelik başka şey ya rabbim sabrını veriyor, yardım ediyor gerçekten onunla beraber büyüyüp gidiyor insan

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Benimde sen gibi canım büyük oğlum doğdu 1 ay sonra 18ime girdim bende. Annelik başka şey ya rabbim sabrını veriyor, yardım ediyor gerçekten onunla beraber büyüyüp gidiyor insan
Aynen öyle valla erken yaşta evlenmenin en güzel yanı anne olmak onunla birlikte büyümek canm rabbim cocuklarimiza hayrlı uzun ömürler versin inşallah 🤲🌺

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma canım yanında sana yardım edecek çok insan olur bebek büyütmek evlilik yürütmekten daha kolay inanki hem ne güzel erken yaşta anne olmak şimdiki aklım olsa 20 yaşımı geçmeden evlenip çocuk yapardım hemen diyorum ilk çocuğum 27 yaşındayım çok geç kalmış gibi hissediyorum daha önce evlenseydim keşke

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Yaşından dolayı doğurganlık oranın yuksek hamile kalman pek supriz değil vitaminlerini kontrollerini aksatma korkmanı gerekiren bir durum olmaz doğumdan korkuyorsan yaşım 28 bende korkuyor doğumdan ve nasıl bakicagimdan yaşayarak tecrübe edicez

Tüm sayfalar yüklendi.