Kurutma makinesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Kurutma makinesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 589 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kurutma makinesi
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ikinci bebeğim nasipse ocakta olacağından çamaşır yıka as derdi yerine kurutma makinesi almayı düşünüyorm kullanan varsa hangi marka az yakan çamaşırları yıpratmayan model olarak örnek verebilir mi

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Benim ki boschun bu sene aldım eşim camasirla ilgilenir genelde diyor çok kolaylikmis bilsem şimdiye kadar 50 defa alırdım bence gerçekten kolaylık büyük kızım astım hastası ona da iyi geldi camasirda ki bütün tozu felan topluyor yani

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Samsung canım tavsiye ederim
Teşekkürler cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende beko kullanıyorum ve çokta memnunum 👍
Peki sınıfı nedir aylık faturaya ne kadar yansır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende beko kullanıyorum ve çokta memnunum 👍
Peki sınıfı nedir aylık faturaya ne kadar yansır

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ikinci bebeğim nasipse ocakta olacağından çamaşır yıka as derdi yerine kurutma makinesi almayı düşünüyorm kullanan varsa hangi marka az yakan çamaşırları yıpratmayan model olarak örnek verebilir mi
Benim arkadaşım bosch aldı yeni çok memnun hem elektrik faturasına. Çok etki etmemiş bende almayı düşünüyorum

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Canım daha dün aldım yarın kurucaklar inşallah çamaşır makinesi nede ihtiyacın varsa ikisini 1000 TL indirimli alıyorsun Beko aldım inşallah güzeldir yorumları baya iyi birde mesela çamaşır makinen bosh aldığın kurutma makinen başka marka bu sefer üst üste koydukları da alttaki makine garanti kapsamından çıkıyor aynı marka olduğu zaman Garanti kapsamında oluyor bilgin olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar